Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2,5mm-es tarkóredő a magzatnál...

2,5mm-es tarkóredő a magzatnál, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 35-dik évet az életkori kockázat 1:347-hez lett a számitott 1:5458-hoz azt mondták ezek az adatok tökéletesek nem javasolt további vizsgálat,de nem hagy nyugodni ez a 2,5mm mert a doki azt mondta jobban szeretik ha 2,5mm alatt van.Szerintetek megnyugodhatok? Köszi a válaszokat.
2014. jún. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2.1 volt. Úgy tudom 3-ig teljesen jó.
2014. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ketteske ***** válasza:

Az én babámé 2,6 mm lett és én is betöltött 35 voltam. neken 1:140 jött ki, ami már pozitiv. a férjem kimatekozta nekem, hogy még így is nagyon kicsi az esélye a down kórnak (0,7%) így nem csináltattam meg a magzatvízvételt. a kisfiúnk egészsèges, 1,5 éves már.

a hasbaszúrásnál a vetélés kockázata 0.5-1%, tehát én esetemben nagyobb lett volna, mint az esély a beteg babára.

de azért voltunk hajdú kriszta genetikusnál az istenhegyi rendelőben és ő is megnyugtatott. esetleg menj el hozzá te is!

2014. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,4 mm volt, senki sem mondta hogy gond lenne... Egyébként (nem dicsekvés) született egy átlagon felüli intelligenciájú fiunk, 2 évesen simán hozza a 3 évesek szintjét, ha ez a tarkóredőnek köszönhető, még örülhetsz is :)
2014. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek,kicsit megnyugodtam.

Kedves 3-as én is az Istenhegyin voltam csak én a Bátorfi dr-nál.

2014. jún. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!