Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes + 3 napos magzatnál...

23 hetes + 3 napos magzatnál mennyire normális a 63,1 mm-es BPD?

Figyelt kérdés
Ahogyan nézegettem a magzati méretes kalkulátorokat, a 25. és 26. hét környékén kellene csak ilyen méretekkel rendelkeznie a babáknak. Akkor valószínű, hogy óriásbaba lesz belőle mire megszületik, vagy majd lelassul a növekedése és még lehet ugyanakkora, mint a többi vele egyidős baba?
2014. máj. 20. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekunk 26 hetesen 73 mat merta doki. A kiskonyvbe meg 65-ot irt. Lehet, picit nagyobb, de ha gond lenne ugyis mondana. Most nekunk a 32 hetes uh-n psdig 85 volt. Szoval nem nott olyan rohamosan. Lehet nalatok iy igy lesz majd.
2014. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, ez megnyugtató. Kicsit megijedtem, hogy mi lesz a szülésnél, ha továbbra hasonló ütemben nő a gyerkőc. De ezek szerint még lassulhat. Megnyugodtam :)
2014. máj. 20. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

24+3 59.3mm volt a BPD. Hidd el, ha valami baj lenne, szóltak volna.

Lehet picit nagyobb lesz.

Az én babám pindúr buksival született, mai napig nincsen "nagy" feje.

2014. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!