Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik még ez a juttatás...

Létezik még ez a juttatás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
8 éve, amikor a kisfiúnkat vártuk, azt hiszem 12 hetes terhességemtől, havonta kaptam 3000.- a pocaklakómra. Nem tudom már milyen címen járt, de kíváncsi lennék, van-e ez még.
2010. jan. 2. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nincs én legalább is nem hallottam róla sem az első babánál, sem a mostaninál, de nem lenne rossz, ha megtudsz valamit megírnád?
2010. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megszűnt.
2010. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Pletyka" szinten én is hallottam, hogy volt ilyen. De most szerintem sincs már. A védőnőm elmondott minden juttatást, amiben részesülhetek, erről nem beszélt és tanultam is TB-t, volt pár kismama kollégám is. Szinte kizárt, hogy ilyen legyen még.
2010. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3000 ft adókedvezmény volt,én is kaptam a fiamnál szintén 8 éve de sajna megszünt már.
2010. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magzat a harmadik, vagy többedik baba lesz, akkor még mindig jár az adókedvezmény.
2010. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Magyarországon ilyen? Ha volt is, el vették. Csoda hogy a családi pótlék még még meg van, vagy akár a gyes,gyed. De nem fogok politizálni :)


Csak ne felejtsük el, hogy kik ülnek a parlamentbe.

2010. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekre már magzati korban jár az adókedvezmény.
2010. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2010. jan. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!