Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden 4 D ultrahang, babamozi?

Szegeden 4 D ultrahang, babamozi?

Figyelt kérdés
2009-ben, az első babánkkal még alig volt Szegeden babamozi, a Bérkert Klinikára mentünk, nagyon jó volt, meg voltunk elégedve. DE azóta sajnos Sikovanyecz doktor Úr klinikai viselkedésével elvetéltem és elég ..nkón reagált az egyébként is kétségebeejtő helyzetben) volt némi gondom és nem szívesen mennék hozzá. Milyen tapasztalataitok vannak a többi babamozival kapcsolatban? Melyik érte meg az árát és mikor, hanyadik héten voltatok?

2014. jún. 11. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem voltam (11 hetes vagyok), de nekem a Hepinetet ajánlották :) Mennyi idős vagy?
2014. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 hetes km
2014. jún. 11. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!