Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a babamozi és...

Mi a különbség a babamozi és a 4D ultrahang között? A 18 héten kell babamozira mennem, ne kérjek helyette 4D-t? Vagy később majd azt is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a 4D uh és a babamozi ugyanaz,így mindegy melyikre mész :)
2010. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a kettő ugyanaz.azért hívják babamozinak mert van olyan idő amikor át vált az ultrahangos,és szép képen jeleníti meg épp mit csinál a baba.nekünk mosolygott,szopta az ujját,és mocorgott.aztán csinált fényképeket is,de aztán megint jó alaposan átnézte a szervei,megmért mindent.
2010. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok de a 18 hetes ultrahang mindenhol 4D-s?Mert amikor a fiammal voltam terhes nekem nem volt 4 D-s!Vagy azóta változott ez?
2010. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most se volt 4d-s a 18. heti. És ez a gyakoribb. Nem túl sok helyen van még 4D-re képes készülék ott, ahol a 18. heti kötelező szűrést elvégzik.
2010. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babamozi csak azt jelenti, hogy megnézheted milyen a kicsi, mit csinál éppen stb. A 4D jelentheti ugyanezt, de azt is, hogy szakavatottak végzik, akik a rendellenességet is vizsgálják.
2010. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!