Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen szabad úszni?

5 hetes terhesen szabad úszni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy az úszás ajánlott terhesség alatt, mint sport. Viszont azt is, hogy a fertőzés miatt veszélyes. Azt is olvastam, hogy ha valaki gyakran küzd fertőzésekkel, annak nagyobb az esélye arra, hogy elkapja.Nekem eddig 2x volt hüvelygombám, nem tudom, az mennyire számít gyakorinak, de nem hiszem, hogy strandon kaptam volna el. Olyan medencébe mehetek, ami a társasházunkhoz tartozik? (Tehát több család használja a medencét, de azért mégsem olyan, mint egy strandon)
2014. jún. 11. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendes uszoda vízben lehet úszni terhesen.
2014. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az uszoda kerülendő. Ha már úszol, akkor az orvosok is inkább a természetes vizeket ajánlják.
2014. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Lehet úszni, ha nem vagy extra fogékony a fertőzésekre. De csak langyos/hideg vízben. Meleg víz, gyógy- vagy termál tilos.


Ha baj van, nem ettől van. Én a Balcsi partján kókadoztam tavaly, mert aggódtam, hogy baj lesz, mégis elhalt a baba. A legfontosabb, amit tanultam, az az volt, hogy bármennyire óvatos vagy, ha nem életképes, nem marad meg. Ha meg egészséges, semmi baja nem lesz, bármit csinálsz.

2014. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az orvosom ajánlotta, hogy járjak úszni. Amíg zárt a méhszájad (ami 5 hetesen valószínű), addig lehet. De a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosodat is.
2014. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!