Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Verifi-teszt, Prena-teszt,...

Verifi-teszt, Prena-teszt, Nifty-teszt van valmilyen tapasztalat, vélemény róluk. Ismertek még hasonló lehetőséget?

Figyelt kérdés

Ezekről a tesztekről nem találtam

véleményt. A teszt elvégzése előtt van egy genetikai tanácsadás, kb. 9- 10 héttől el lehet végezni ki mikor ment el, később az ultrahang vizsgálatokon is minden rendben volt és egészséges gyermek született-e?

Minden féle negatív, pozitív tapasztalat érdekel. Hogy bánnak az emberrel? Hogy zajlik az értesítés stb...

Köszönöm ha mogsztjátok a tapasztalaitokat...



2014. jún. 11. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Prenatestet csináltatta Győrben. A kombinált tesztem lett pozitiv 12+4hetesen. Meg Aznap mentem genetikai tanácsadásra. Prenatest most 195ezer. 10 munkanapon belül van eredmény. A 10.dik munkanap delutan 4 előtt par perccel hivtak hogy meg van az eredmény. Egyetlen negativumnak tudom irni azt, hogy telefonon nem mondtak semmit. Csak annyit h két nap múlva lesz rendeles arra kapok időpontot. De én nem hagytam annyiban a dolgot es másnap reggel 8ra odamentem az eredményért. Oda is adtak. Mondtam h ha van egy kis jóérzés bennük, akkor kiadjak az eredményt es nem hagynak két napig idegeskedni meg. Foleg Ennyi penz kifizetése utan.

Az eredmény negatív lett. Meg nem született meg azota. Őszre vagyok kiírva.

2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!