Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is mondtak ilyet a 12....

Masnak is mondtak ilyet a 12. heti genetikai vizsgalat utan? Van ennek valami igazsag alapja?

Figyelt kérdés

Ma voltam az orvosomnal,13 hetes vagyok,kiertekelte az eredmenyeket,bar mar a vizsgalat soran is mondtak,hogy minden tokeletes.

Azt mondta,hogy nagyon ritka az ilyen eredmeny mindent osszevetve, a szavaival elve egy kis Einstein lesz a baba,vagy minden esetre rendkivul okos lesz. A Down-kor eselye 1:17000.

Masodik babank,igazabol nekem nagyon irrealisnak hangzik, hogy barmilyen komolyabb kovetkeztetesre juthassanak az ertelmi kepessegeket illetoen ilyen pici korban.Ilyenrol meg nem is hallottam,de valahogy azota motoszkal a fejemben,hogy lehet-e valami alapja.

Nektek mondtak esetleg hasonlot?


2014. jún. 11. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Udvarias volt. Ennyi. Semmit nem lehet 12. heti genetikai uh-n megállapítani ilyen messzemenően.
2014. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MIndig mindenkinek azt mondják, hogy övé a legszebb, legtökéletesebb:)
2014. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a szám az inteligencia szintetn me fogja soha kimutatni. arra akart célozni sztem,h, a baba nem beteg!
2014. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kombinált teszt eredménye 1:50000, de nem mondott rá semmit az orvosom:) Biztos szimpatikus vagy neki, és kedves akart lenni:) Örülj neki!
2014. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor én megkérdeztem az orvcost, hogy jók-e az eremények. azt mondta: Hogy jó-e? Egyenesen tökéletes!

De nem hinném, hogy ilyesmiből bármilyen komolyabb következtetést le kéne vonni.

2014. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehezen hiszem el, hogy 13 hetes terhességnél, genetikai vizsgálat után látaj az orvos, akármilyen nagy szakember is, hogy egy kis Einstein lesz.


Nekem nem mondtak ilyet és őszintén szólva, elég furán hangzik ez egy tanult embertől :-(

2014. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Udvariaskodott. :) Ettől függetlenül lehet, hogy tényleg Ő lesz az új Einstein, de az majd csak később derül ki. Most erre biztosan nem tudnak még következtetni :)
2014. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!