Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes lennék?

Lehetséges hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
4 hónaos a kisfiam. Egy hónapja jött meg először. De most késik. Több mint 100 kg vagyok és most hirtelen fogyózni keztem és 7kg-ot fogytam. Vajon ez lenne az oka hogy bnem jött meg? Volt ilyen másnak is? Császárotzak és ezis az egyik ok hogy félek.

2014. jún. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik, még nem állt helyre a hormonháztartásod. De ha annyira megnyugtat, vegyél reggel egy tesztet
2014. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod,mi honnan tudjuk?
2014. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy tudd hanem hogy volt e valaki ilyen helyzetben és hogy ez normális-e.
2014. jún. 12. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak egyszer jött meg akkor nem késik :) Szülés után nem feltétlen marad meg a cciklus hosszod, nekem 34-36 napra tolódott ki. Ha nem védekeztetek akkor akár terhes is lehetsz, de a kezdeti menstruálásnál normális a "késés".
2014. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védekeztünk de sohasem lehet elég biztos az ember. Köszönöm, remélem igazad van. :) most megnyugtattál. :)
2014. jún. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!