Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmus nem árt a magzatra...

Az orgazmus nem árt a magzatra nézve?

Figyelt kérdés
Aki el volt tiltva a házas élettől, de újra engedélyt kapott, azoknak erősebb lett a baba? Vagy mitől függ hogy már engedélyezik? Ez azért fontos nekem mert eddig szex tilalom volt nálunk, de most hogy a 13.hetet is betöltöm, újra engedélyt kaptunk. Most miben más a helyzet hogy szabad? Félek kicsit. Már nem árt neki vajon?
2011. okt. 25. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben könnyebben elmehet a baba, ha emelgetsz, megerőlteted magad (pl. sportolsz, szexelsz). Ezt mindenhol leírják, hogy az első 3 hónap elteltével lényegesen csökken a vetélés esélye.

Később pedig akkor szokták javasolni a házasélet hanyagolását, ha a méhszáj már vmennyire nyitva, nehogy meginduljon a szülés, vagy bekerüljön vmi kórokozó.

2011. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Én veszélyeztetett terhes lettem már a 6. héten mert hematóma volt a baba mellett. A 10. héten szívódott fel teljesen. Most a 13. hetet töltöm és újra engedélyt kaptunk a házas életre, de félünk. Nem tudjuk eldönteni, merjük e vagy ne. A baba most jól van és a hematóma is eltűnt ugye. Ezért kérdeztem hogy ebben a helyzetben árt e a magzatnak ha együtt lennénk.
2011. okt. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!