Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két csodálatos gyermekem van...

Sólyom Ilona kérdése:

Két csodálatos gyermekem van 1 fiú (2) és egy lány (6). A férjem szeretne még egy babát, de én nagyon félek, mindkét gyermekem császárral született és félek mi lesz három gyerekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a bevásárlásra, ovira, iskolára, és hogy lesz majd ha vissza kell menni dolgozni?Kinek mi a tapasztalata?
2014. jún. 13. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg csak a 2.baba van a pocimban, de a kornyezetemben sok hasonlo peldat lattam. En azt gondolom hogy ez a 3.baba jojjon vagy ne kerdes bar nehez, de ugy van hogy egyszercsak befeszkeli magat a no agyaba... Es nehez belefondolni is hogy hogy lenne 3 gyerekkel, de ez igy van mikor az ember az elsot vagy a masodikat is varja, fel az ismeretlentol, mert nehezebb lesz mint gyerek nelkul vagy 1 gyerekkel... De ne felejtsd el hogy felnovunk ezekhez a feladatokhoz, es ha a ferjes szeretne is a 3.babat szerencses a helyzet, remeljuk fog neked sokat segiteni. A gyermekek ajandekok, minel tobb van annal nagyobb biztonsagban erezheti magat a szulo, hogy szeretet veszi korul. Es bar 3 gyerekkel nem lehet konnyu, nem sokkal nehezebb mint a kettovel. :) eb azt gondolom hogyha megfogant mar benned a gondolat hogy esetleg sszeretnel ujra ujszulottet tartani a kezedben ( es persze ha anyagilag megengedhetitek magatoknak) Akkor ne felj belevagni! Sosem lesz jo idozites a 3. Gyerek erkezese, a lenyeg hogy kozben szokik majd bele a szulo! De szerintem megeri...

En ez a baba utan ha megszuletik szeretnek meg egy 3.at, az mindennel biztosabb! Akkor is ha felelmetes es neheznek tunik... De az elet sosem konnyu valljuk be! :))

Remelem segitettem!

24 hkm es egy 2 eves kisfiu anyuja

2014. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
harmadik baba simán szülhethet nem biztos császár.közöld férjedel töb babát nem akarsz.szüljél és ne féljél
2021. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!