Mekkora a petezsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy olyan kerdesem lenne, hogy multhet csutortokon voltam dokinal, es akkor voltam 5 het 3 nap koruli terhes.

El szeretnek menni magandokihoz, de nem tudom mikor erdemes.

11 mm petezsak benne szikholyag volt lathato. Teljesen szabalyos.

Erdekelne hogy nektek hany mm volt a petezsak mikor mar volt benne baba is es szivhang is??

Ugy tudom a petezsak naponta 1 mm-t no.

Segitsetek legyszi!!

Koszonom mindenkinek!!!



2014. jún. 13. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 6+0hetesen mentem először hasi ultrahangra, 10mm-es volt a petezsák, az embrió 3,1mm és már pulzált a kis szíve :) azt hittem,hogy pici, meg is ilyedtem, de szerencsér azóta is minden rendben van vele :)
2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* bocsi : "ijedtem" :D
2014. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is pont 5+3 nàl voltam először dokinàl. 7mm petezsàkom volt benne szikhólyaggal. Legközelebb pobt 7 hetesen voltam; akkor màr 1 cmes babàm volt :)

A szívcsőpulzàlàs általàban 6+1nél làtható először. Van akinek hamarabb vsn akinek pedig csak később...szóval vmikor a 6-7.hét között kell h beinduljon.

Meglàtod mire legközelebb mész màr làtod a babàd szívét pulzàlni :)

2014. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A petezsak mérete ilyenkor szinte lényegtelen. Az enyém 5 hetesen mindössze 4.6 mm volt és akkor pont itt gyk. - n azt olvastam, hogy mindenkinek 10 mm körül van ilyenkor, és totál kétségbe estem. Aztán egy magandoki elmagyarazta, hogy ilyen korán a Petezsak alakja a fontos, nem a mérete. Majd a következő UH lesz fontos, akkor már meg tudják nézni a magzatot :-)
2014. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Koszi a valaszokat!!:)

Igen tudom h nem azt kell nezni, csak 5 hetesen nekem 10mm volt, es probalok viszonyitani, hogy nektek mikor mar volt babó is akkor mennyi lehetett.

De tenyleg eleg valtozoak!!:)

2014. jún. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!