Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit befektettek...

Van itt olyan akit befektettek a kórházba mert rossz lett az nst-ctg eredménye?

Figyelt kérdés
Mi volt a gond és mi történt utána?Hányadik hétben voltál?
2014. jún. 15. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Engem befektettek a kb 37. héten, állandóan nagyon magas volt a baba szívhangja. 4 nap után haza akartak engedni, mert javultak az értékek, de az én drágám úgy döntött, hogy ha már úgyis ott vagyunk akkor inkább kibújik.

Betegen született, fertőzése volt, ezért volt magas a szívhangja. 5 napig kapott antibiotikumot aztán hazajöttünk. Makkegészséges, gyönyörű kis pasi.

Ne aggódj! Nálad is magas a szívhang?

2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nem nálam az volt a gond múlt héten hogy pont amire odaértem elaludt a babám és alig lehetett felkelteni.még szerencse hogy vittem kólát,egyébként azzal fenyegettek hogy bent kell maradnom.egyébként csütörtökön töltöm a 39.hetet.
2014. jún. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!