Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire normális, h egy...

Az mennyire normális, h egy terhes nő, főleg azok után, h a férje nem fekszik le vele annyira intenzív vágyat érez a szex iránt, h akár egy focicsapatot is bevállalna?

Figyelt kérdés

Ennyire kívánós kedvében van!

Persze nem teszi meg!



2014. jún. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem fekszik le vele a férje?
2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hormonok!! Van ilyen!! Beszélj a pároddal!! :)
2014. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert nem jön be neki a nagy has.

Barátnőm barátnője nyilatkozta az előbb:)

Meg h tini kora óta nem érzett ilyet.

Poénból mondtam neki, h ismerem a helyi csapatot, beintézem:D

Amúgy látszik rajta, h komolyan gondolja, szerintem úgy adódna simán bevállalná!

2014. jún. 15. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is jobban kívántam várandósan.

Ilyen van, a legvégén az én férjem se vállalta be. Azt hittem megszaggatom álmában. :D

2014. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én már a falat kaparom! De én hüvelykúpot kell használjak és veszélyezetetett is vagyok, mert vetélésem is volt már és a mostani is nehezen jött össze, szóval az elejétől el vagyunk tiltva a szextől. Az orgazmus minden formájától is, tehát a behatoláson kívüli módszerektől is. Most vagyok 20 hetes, és utoljára azon a napon voltunk együtt, amikor megfogant a pici. Mérhetetlen irigy vagyok már arra is, ha csak csókolózni látok valakit, mert arra gondolok, hogy bezzeg ők jól szétszedhetik egymást :-)
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegény csaj :) Nem lehet kellemes kielégítetlenül, dúlnak benne a hormonok, meg minden, a férje meg parlagon hagyja.


A férfiakat is sajnálni kell, ha az asszony nem elégíti ki. :D

Amúgy ez nem vicces, most még poénkodik vele, de aki kielégítetlen, az ideges, aki ideges, azzal meg nehezebb együttélni. Remélhetőleg még kibírják a hátralévő heteket.

2014. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D én is így érzek, bár szerencsére a férjem elég aktív, és még a terhességem elején járok
2014. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!