Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen szuro...

11 hetes terhesen szuro fajdalom az alhasban, izguljak?

Figyelt kérdés
Eddig is voltak mensi szeru gorcsok az alhasamban meg szuro fajdalom a koldokem korul, de ez valahogy mas. Tegnap kohogtem es jobb felol az alhasamban szuro fajdalmat ereztem egy pontban. Ez tartott ugy egy orat. Azota nem faj allandoan, de ha fel allok vagy jarkalok neha belenyilal, de most a masik felen. Ez normalis? Eddig is voltak fajdalmaim de egy sem tartott ilyen sokat.

2014. jún. 16. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. A terhesség sajnos jár ilyen fájdalmakkal. nekem az első trimeszterben még a hüvelyembe, petefészkembe is nyillalt. Nő a méhed, tágul és ez jár ilyen fájdalmakkal. Ne aggódj! Vész akkor van, ha vérzel, plusz nagyon erős görcseid vannak, olyanok, amik nem múlnak el.
2014. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy normálisak ezek a fájdalmak. Nekem mindenféle fájdalmam volt már a terhesség előrehaladtával, tényleg már mindenem fájt. Méhem, petefészkem, hasam, gyomorszámnál, farokcsontnál stb.

De ha az megnyugtat, akkor menj dokihoz. Inkább feleslegesen menj tudod...

2014. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pentekre vagyok programalva, azert irtam ide, hogy akkor menjek be hamarabb?
2014. jún. 16. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én a biztonság kedvéért felhívnám a dokit. Ez nem kerül semmibe.
2014. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A köhögéstől nekem is beleszúrt a jobb oldalamba, nagyon erősen, volt olyan, hogy fölegyenesedni sem tudtam egy darabig. Én azt hittem, ez azért van, mert kiújult a gyerekkori lágyéksérvem, de édesanyám felvilágosított, hogy ez teljesen normális fájdalom a terhesség alatt, egyébként azóta nem is nagyon fordult elő. Most 15 hetes vagyok.
2014. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!