Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe alhasi fájdalom 20...

Enyhe alhasi fájdalom 20 hetes terhesen normális?

Figyelt kérdés
Ma estétől néha enyhén szúr a hasam meg enyhe görcs szerű fájdalmam is van.Normális vagy inkább keressem fel az orvosomat?
2013. okt. 30. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb. 21-22 hetes terhesen. Voltam dokinál, de szerencsére semmi probléma nem volt. Változik a test ott lent. Azt mondta, hogy amíg nem erős görcsölés van, addig nincs baj, mindenesetre emelte a napi magnézium adagomat 2*1-ről, 3*1-re. Nekem mondjuk 1-2 nap volt csak ilyen fájdogálós, enyhe görcsös.
2013. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenj le és vegyél be magnéziumot. Ha elmúlik hamarosan, akkor nem gond. Én 25 hetes vagyok és néha görcsölgetek. Ha nem múlik el holnap sem vagy erősődik a fajdalom, keresd fel az orvosod.
2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Biztos rugdal a pici!
2013. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Arra is gondoltam hogy lehet egy kicsit túl hajszoltam magam nem rég kezdtem egy itthoni munkát nem túl megterhelő végülis csak a hátam meg a derekam készül ki tőle,de a házi munka mellett egy kicsit sok meg szokatlan.
2013. okt. 30. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi ma töltjük a 21. hetet. Tegnapelőtt nekem is nagyon fájt a hasam alja meg pici görcs is volt. De vettem be magnéziumot és pihentem, szerencsére elmúlt. Valószínű hogy ilyenkor vagy nyom valamit a baba, vagy nyúlnyak a szalagok...
2013. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor biztos nincs semmi baj.
2013. okt. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!