Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vásároltam egy szívhanghallgat...

Vásároltam egy szívhanghallgatót és a véleményetekre lennék kíváncsi. Használtok, használtatok? Milyen gyakran használtátok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 10:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
24.héten mennyit mozog, mozgott a babátok?
2014. jún. 16. 10:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Én használtam, 11. héttől naponta, míg nem éreztem mozogni, kb.a 17. hétig. Utána elajándékoztam, mert az én picim nagyon aktív, sose kellett ellenőriznem nincs e gond, naponta sokszor mozog.39 hkm
2014. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál nem volt. Feleslegesnek gondoltam, aztán ha épp nem éreztem mozogni, hívtam a dokit és rohantam be hozzávagy a védőnőhöz, hogy van e szívhang , miért nem mozog :) most a másodiknál ezen okból szeretnék majd venni egyet.

Tapasztalatok engem is érdekelnek, azzal sajnos nem tudok szolgálni.

2014. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem tök fölösleges miért vetted? Valami gond van?

Védőnőhöz jártam havonta ott mindig hallgattunk szívhangot, nőgyógyászhoz 3 hetente kellett mennem, ott is hallgattunk, meg voltak egyéb uh-ok is ott is bekapcsolták a szívhangot. Tehát kb 1-2 hetente amúgyis hallgattunk szívhangot.

Ha nincs semmi baj, akkor szeritnem tök fölösleges, amúgy meg fogod érezni ahogy mocorog, hidd el egyre többet fog, pláne este volt az enyém aktív :)

De te tudod, de sajnos sokmindent eladnak a kismamáknak ,mondván hogy kell és nélkülözhetetlen.

2014. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En olyat vettem amit a 28. hettol lehet hasznalni. Nagyon paras voltam naponta 2-3szor neztem ha nem mozgott, mert feltem, h nehogy akkor legyen baj ha mar ilyen nagy es eletkepes. Pedig nagyon aktiv vokt vegig, de voltak lusti napok.
2014. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En hasznaltam, foleg ha lusti volt a baba. 21 hetesen vereztem, mielott mentunk korhazba sajat megnyugtatasomra gyors megneztem hogy el e meg. Nagyon jo kis szerkezet :)
2014. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Végig használtam, a 14. héten kaptam. Minden este, lefekvés előtt. Megnyugtatott.
2014. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ivilicious ***** válasza:
Én most kaptam, a 26. hetet töltöm, elég virgonc és a szívecskéjét mindig megtalálom :) pénteken kaptam, azóta nem bírtam ki,hogy ne hallgassam meg minden nap egy icipicit, főleg,mikor nagyon aktív volt :)
2014. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én nem hiszem hogy feleslegesen lenne. Ha téged megnyugtat az már nem felesleges! Nekem sajnos két korai vetélésem volt, két év alatt sikerült csak a kisfiunk, és hát az első két trimesztert-főleg az elsőt- végig aggódtam volna e nélkül. Nem tudom más városokban mi a szokás, de nálunk a 38. héti csak 4 hetente kell védőnőhöz járni, orvosi ultrahang, szívhangfigyelés pedig csak a 12.18.32.38. héten van. Szóval az az 1-2 hetente járás nekem furcsa, legalábbis hálistennek nem volt semmi gondom, így nem kellett.
2014. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En a 15. heten kaptam. Korabban volt vetelesem es ennel a terhessegnel is tobbszor vereztem,igy engm megnyugtatott. Szinte vegig hasznaltam, hetente 1-2 alkalommal. Szerintem jo kis talalmany.
2014. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!