Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenatest vagy Nifty? Mi az...

Prenatest vagy Nifty? Mi az igazi különbség?

Figyelt kérdés
Ugyanazt a három rendellenességet szűri, árban is ugyanaz, akkor mi a különbség? Aki csináltatott már ilyen tesztet, melyiket választotta?

2014. jún. 16. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Prenatestet valasztottam. Mert Nemetorszagba viszik a vermintat. Nem utaztatjak meg HongKongba vagy USAba, mint a Nifty es Verify teszt esetén. Illetve Kínából 15 munkanap alatt jon valasz, Németből 10 munkanap, Usa 10 munkanap.

A Prenatest rendelkezik olyan tsnusitvannyal amit Európában a jogrendszer is elfogad feltétel nelkul. Barmi okból történő per esetén ez fontos.

2014. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Melyiket választod? Mi lett a kombinált teszt eredményed?

Mi 1:170hez eredmény miatt csináltattuk meg.

Prenatestnél a Baba nemét is megmondják, ha kéred. Ez benne van az árban. Pont az eredmény előtti nap láttuk, hogy valószínűleg fiú, másnap már biztosak lehettünk.

2014. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés és a válaszok, de másnak még hasznos lehet: Mi prena-tesztet csináltattunk, 9 nap alatt jött meg az eredmény, de a baba neméről nem volt szó, a tesztlapon se láttuk, hogy lehetne ilyesmit kérni, az orvos se említette, és az eredményben sincs...

Nem tudom, hogy a többi teszt milyen (gondolom, nincs nagy különbség), de mi azt hittük, nem csak "egy szám" lesz az egész teszteredmény. Persze jó tudni, hogy alacsony a kockázat, de azt hittem, valami részletesebb leletet kapunk.

2014. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, bocsánat, az előbb hülyeséget írtam, de sajnos nem lehet szerkeszteni/törölni...
2014. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző válaszolónak: pont ma múlt egy hete, hogy levetettem a vért a prenatest-hez. A vizsgálat előtt egy elég komoly, kb. perces tájékoztatás volt, ahol részletesen elmagyarázták az eredményközlés módját és a benne szereplő számskála értelmezési módját. Azt is elmondták, hogy telefonon fognak értesíteni első körben, ahol az időhúzás helyett vagy azzal kezdenek, hogy minden rendben vagy ha gond van, akkor azt is közlik. Ezek után jön a részletesebb tájékoztatás a kapott eredményekről (nyilván választott csomagtól függően). Utolsó lépésként postai úton is eljuttatják az eredményt, hogy legyen róla írás is. Érdekes, amit írtál, meglep, hogy ennyire nem tájékoztattak Benneteket a vizsgálatot megelőzően. Azért remélem minden rendben alakult és teljesen negatív eredményt kaptatok.

Mi még várakozunk...

2015. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!