Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora különbség van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora különbség van a próbafrizura és az igazi között?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a próbafrizurától gondolom sokkal jobban összeszedettebb, kidolgozottabb az igazi? A próbánál csak a formát kell kiválasztani?

2013. júl. 18. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
próbánál általában úgy szoktuk, hogy többfélét is kipróbálunk, mindegyik normálisan megcsinálva, és amelyik a legjobban tetszik a menyasszonynak, az lesz megcsinálva a nagy napra, illetve csak nagyjából ugyanaz, ugyanis 2 PONTOSAN ugyanolyan frizurát soha nem lehet csinálni.
2013. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ugyan az lesz mint a próba,azért kellet,hogy,hogy fog kinézni. :)
2013. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A próbafrizuránál több változatot is kipróbálnak, ezért mindegyikre kevesebb idő jut, mint az esküvő előtt a véglegesre. A saját hajamon annyira nem láttam a különbséget a kettő között, inkább csak tartásban. A barátnőm hajpróbáján viszont ott voltam, és láttam hátulról is ugye, mi történik, nem úgy, mint a sajátomnál. :) A tincsek elrendezése a végleges frizuránál sokkal alaposabb volt, mint a próbán, ott inkább a forma volt fontos. A másik különbség a rögzítés, a próbán nem tett rá lakkot, mivel akkor a többi változatot nem tudta volna megcsinálni, annyira ragadt volna a haj. Összességében kidolgozottabb és tartósabb is volt a végleges, mint a próba.
2013. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a próbahajamnál még nem tudtammit szeretnék, azaz én le akartam vágatni (amúgy is rövid volt a hajam), a fodrász aki régi családi barát meg nem akarta levágni:) Abban maradtam vele, hogy kipróbál valamit és ha nem tetszik, vagy ha az esküvő napján mégse tetszik akkor levágja. Nekem a próbahajam sokkal lassabban készült. Mikor eldölt, hogy milyen legyen az eleje, akkor jött a hátulja. Igaziból mi főleg beszélgettünk, hogy mégis milyen legyen. Az esküvői hajat, pedig már úgy csinálta, hogy tudta, hogy mi legyen. Nekem csak annyi volt a különbség, hogy az esküvőin benne voltak a hajdíszek is már.


igaza volt, imádtam a hajam. Sezrintem nagyon extra volt, nem az a hagyományos. Örülök, hogy rábeszélt arra, hogy ne vágassam le.

2013. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a próbafrizurákat is úgy csináltattam, mintha a nagy napra lenne már eleve, hogy lássam mire is számíthatok és hogy annyira tökéletes legyen, amennyire csak a fodrásztól telik. Minden héten kipróbáltunk egyet azokból, amik tetszettek, le is fényképeztük. (5 volt amúgy, szóval nem sok)
2013. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A próbahajnál csak a formát néztük meg. Nem volt olyan alaposan rögzítve, nem volt benne díszfonás, gyöngyök, stb. Lehetett volna, csak nem akartam, mert utána még dolgom volt és nem akartam alkalmi frizurában parádézni.
2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!