Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát tervezünk, próbálkozunk...

Babát tervezünk, próbálkozunk is eddig még sikertelenül, de 1-2 hónap és biztosan megfogan. Milyen tanácsot adnál nekem a babavárással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mire gondolsz babavárás alatt? Amíg nem fogant meg nem baba várás, csak tervezés
2014. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "próbálkozunk" ? Élvezzétek az együttlétet és örüljetek, ha kiderül, várandós vagy.
2014. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom (és nem vicc!!), hogy olyan orvost keress, akiben vakon bízol, neki higgy és ne az interneten található sok baromságnak. A kismamákat teljsen szét lehet paráztatni netes rémtörténetekkel, félinformációkkal! Bízz magadban, a babádban és a dokiban. Azon kívül pedig élvezd a babavárást.
2014. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, kezelj mindent lazán. Kerüld a felesleges parázásokat, ha az orvos azt mondja hogy minden rendben, akkor higyj neki. Ne olvass rémstorykat, bízz magadban és a babádban. Kár a szüléstől parázni, minél nagyobb feneket kerítesz az egésznek annál rosszabb lesz, mellesleg ígyis úgyis meg kell szülni a gyerkőcöt.

Pihenj sokat, nézz sok filmet, menjetek sokfelé mert utána "soha többet " nem lehet ilyenekben részetek.

Én így tettem mindent, kivéve hogy nem élveztem ki az utolsó szabad 9 hónapomat. Szülés után az viselt meg a legjobban hogy még egy sorozatot sem tudok pihentetés képp megnézni. Élvezd az életet amíg lehet mert legközelebb majd csak akkor fogod amikor a gyerekek már annyira önállók lesznek hogy pár órát kibírnak nélküled.

2014. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod ennyire biztosra, hogy megfogan?egyáltalán nem biztos.
2014. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy bízom benne. Hiszem,hogy pár hónap is megfogan és minden rendben lesz. Miért ne sikerülne?
2014. jún. 18. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
bízz benne , sikerüljön:) de semmi sem biztos sokszor
2014. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cickafark tea a ciklus első két hetében, aztán két hétig palástfű.
2015. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!