Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 évesen terhes lettem, mit...

19 évesen terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 10:49
1 2
 11/15 ivilicious ***** válasza:
Hozzáteszem, szeptemberben kezdem az egyetemet levelezőn :)
2014. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a fiatal kismamákkal szerintem,akik normális kapcsolatban felelősséggel vállalnak babát. Azokkal van gond,akik a diszkó mögött részegen egy idegen szintén részeg akárkitől esnek teherbe 15 évesen. Gratulálok a babához,boldog kismamaságot és majd jó babázást!
2014. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha feltetted a kérdést, akkor nyilván van a háttérben valami probléma, ami miatt nem tudod eldönteni, mi legyen. Ha gondolod, oszd meg velünk. Ha nem szeretnéd elmondani, akkor viszont nem tudunk segíteni, akkor a pároddal kell eldöntenetek.


Én 22 leszek, nagyon megijedtem, amikor terhes lettem, de hamar felváltotta az öröm :) Párom 27 éves, 9 éve vagyunk együtt. 32 hetes pocaklakóm van, életemben nem voltam még ilyen boldog :)

2014. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A párom 27, én 20 vagyok és 22 hetes terhes vagyok, 3 éve vagyunk együtt, de ennyire boldogok még sosem voltunk :)
2014. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Mi az hogy fiatal anya? 19 éves vagy, nem 16. Mire neveltek téged? o.O"

Ha azért nem tudod mert valami háttérproblémát elhallgatsz, akkor ne várj hasznos válaszokat.

Szóval hallgatunk.

2014. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!