Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikortól látszott...

Nektek mikortól látszott egyértelműen, hogy baba van a hasatokban?

Figyelt kérdés
154 cm vagyok, 46 kg és 16 hetes, viszont szinte még semmi nem látszik. Írnátok magasságot és kezdő súlyt is?
2014. jún. 18. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

155 cm, 48 kg - 16-17. hét környékén kezdett látszani ruhában is.

Ruha nélkül 1-2 héttel korábban.

2014. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, arra figyelj, hogy jó esélyed van a szétnyílt hasizomra, főleg, ha előrefelé fog nőni a hasad, mivel függőleges irányban nem tud terjeszkedni. Én épp ezt próbálom gyógytornával visszazárni.
2014. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 158 cm vagyok és 57-tel kezdtem a terhességem. 14 hetesen már kerekedtem, de 16 hetesen már egyértelműen terhes pocakom volt.

Nekem is előre nőtt a pocim, jó nagy is volt már szülés előtt, de a hasfalammal nincs semmi probléma. Szinte lapos a hasam, 20 hónapja szültem.

2014. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
156cm, 44kg-mal kezdtem a terhességet, elsőnél olyan 18 hetesen kezdett látszódni ruhában, de idegenek számára is egyértelműen csak a 20-as hetek közepétől. Most 2. babával egy picit korábban látszódott. Amúgy nem nyílt szét a hasizmom, pár hónappal szülés után ugyanolyan lapos lett a hasam, mint volt.
2014. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
166cm és 47 kilóval estem teherbe.25-26.héten kezdett egyértelmű lenni,hogy baba van a pociban,és nem csak jóllaktam. :D
2014. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

150 centi, 50 kg-vel kezdtem, de az első három hónapban 46-ra fogyam a rosszullétek miatt. A 3. hónaptól kezdtem "hízni", most 21 hetes vagyok és most értem el az 50 kg-t.

Azt hittem, hogy mivel vékony vagyok, a hasamon sincs felesleg, így hamar látszani fog, de nem. Kb. 17-18. héttől látszott valami kis púp ruha nélkül, most 21 hetesen szükebb pólóban látszik egy kis kerekség, de bővebb fölsőben még semmi. Aki nem tudja, hogy babát várok, az nem veszik észre. Terhesruhát még nem kellett vennem.

2014. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
183 cm 75 kg, 21 hetesen kezdett el látszódni. Addig azt hitték, felesleg van a hasamon.
2014. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!