Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt orrfoly...

Akinek terhesség alatt orrfolyása, vagy dugulás esetleg orrvérzése van milyen nemü lesz a babája? Aki tudja már írja meg légyszi

Figyelt kérdés
Állítólag van összefüggés, és kiváncsi lennék rá kinek jön be
2014. jún. 19. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem mindkettőnél vérzett - és most is (terhességen kívül nem szokott). Két lányom van, a harmadikat még nem tudom, de még nem hallottam, hogy összefüggés lenne. Legyen igazad...
2014. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez marhaság!! Az orrvérzés/orrfolyás és a baba neme között nem hiszem, hogy lenne bármilyen összefüggés!! Azért leírom, hogy nekem 1x volt pár cseppnyi orrvérzésem és lányom született. Kiváncsi vagyok a többiek válaszára.. :))
2014. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem mindkétszer ez vol...egy fiu egy lány:)
2014. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Gondolom annyi lehet az összefüggés valósága, mint az hogy milyen ételt kívánsz, vagy az afp eredménye. De ti egyből rá is cáfoltatok, mert ahol erőől olvastam kisfiút jósoltak
2014. jún. 19. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nekem orr folyásom volt. a férjem kérdezte is hogy megfáztam e..meg kicsit vérzett az orrom. volt mikor több napig de csak hajszál eres vérzés volt. fiúnk lesz.
2014. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Orrdugulásom van, fiam lesz.

Szerintem ez hülyeség.

:)

2014. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem orrdugulásom volt , és rögtön vérzett az orrom, ha kifújtam.

Ez mindkét gyereknél volt. Egyik fiú, másik lány. :)

2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem be volt dugulva, fiam lett. Tuti, hogy semmi összefüggés! :)
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem mind a 2-nél vérzett, két kis csajom van. :) Nem hiszem hogy van összefüggés :D
2014. jún. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer vérzett: 1 fiú, 1 lány.
2014. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!