Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség egy fertőző bűn,...

A terhesség egy fertőző bűn, aki terhes azt kövezzük meg!?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ahova én járok terhesrendelésre, vérvétel stb, úgy néznek a kismamákra, mintha leprásak lennének.

Lökdösik, taszigálják őket, előre nem engednék a sorban 1 centivel se. Buszon majdnemhogy lerugdosnak, mert sok helyet foglalsz stb.

Én látom rosszul vagy tényleg velük van a baj?


2014. jún. 19. 09:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Mindeni mással ezt csinálják, ha hagyja magát, és ezt figyeli.
2014. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Gyanítom, hogy túlérzékeny vagy és te látod rosszul, vagy nagyon rossz helyen mászkálsz.
2014. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem konkrétan én más városban faluban nem találkoztam ezzel a jelenséggel csak itt. Mégcsak nem is az orvosok, meg a nővérek, hanem simán a "betegek" ilyenek :/ A tömegközlekedés meg egy élmény, azt alapból meg kell szokni, mert legtöbbször szardínia járat :)
2014. jún. 19. 09:25
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig mindenki kedves volt, előreengedtek, mosolyogtak rám. Hol élsz Te?
2014. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Hat azokat a terhes éket, akiknek az agyat ennyire elborították a hormonok, nem csodálom, hogy nem kezelik áhítattal......
2014. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Konkrét példa, hogy érthető legyen: a terhesrendelő váróján át kell menni a szemészetre és még pár vizsgálóba. Az átmenő forgalomban amikor 20 perc alatt megy el 5-6 olyan ember akiknek megjegyzései vannak, az szerintem nem hormon gond.

Valahogy zokon vettem ezt is:

"Sok hü..e terhes k..va, nem tudnak mást csak ba..ni, azért érnák rá itt ülni egész nap..."

Szerintem ez igenis bántó. Nem csak rám nézve, más terhes nőkre is.

Egyébként Heves megye....

2014. jún. 19. 09:34
 7/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jol latod sajnos. En is ezt tapasztalom. Raadasul fejeket vagnak ha parom rajuk szol hogy nem adnak-e at a helyet neken. Mert maguktol nagyon nagyon kevesen figyelmesek ennyire. Siman vegignezik hogy elesek meg rosszul vagyok, vagy elforditjak a fejuket. Noverek szinten eleg taplok ugy beszelnek velem mintha a fenekukbol rantottak volna ki. Multkor a dokim haborodott fel mert a "kedves" noverek nem voltak hajlandoak levenni a cukorterhelesre a vért.

Szerintem jol latod a helyzetet kerdezo. Vagy csak mi nem vagyunk az embereknek szimpatikusak. Es ennek semmi koze a hormonokhoz.

2014. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Időnként én is tapasztalom azt, amit a kérdező. Többnyire idős nőktől. Nekem volt olyan, h látszott már a hasam, tömegközlekedésen (Volán) öreglányok megálltak mellettem és rádobta többször a szatyrát a hasamra. Először szépen, udvariasan elmagyaráztam, h ne, mert babát várok. Erre közölte velem, hha nem tetszik, akkor el lehet ülni és dafke újradobta a motyóját. Berágtam és levágtam a földre szatyrot és nagyon hangosan megkértem, h menjen el pszichológushoz és egy kismamának nem bántjuk a hasát. Egyébként az egész terhességem alatt engem összesen 3X ért tömegközlekedésen hasonló attrocitás, mások nagyon kedvesek, udvariasak voltak.
2014. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Soha sehol nem tapasztaltam ilyet, vagy hasonlót, mint amit a kérdező ír.
2014. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

az öregeknek nem a terhesekkel van bajuk, hanem mindenkivel

am melyik város ez?

2014. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!