Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik bal labam...

25 hetes kismamik bal labam vizesedik, kemenyedni is szokott a hasam. Ti miket ereztek, mennyit hiztatok?

Figyelt kérdés
kemenyedes az,ha ugy erzem mintha felfujna valami belulrol a pocakom?
2010. jan. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vizesedem egyáltalán, a pocim is csak minimálisan, nagyon rövid időkre keményedik. Eddig 9 kiló a plusz, ennek egy része gondolom a karácsonyi zabálások eredménye. :-)


Nekem a keményedés olyan érzés, mintha zsibbadna a hasam, és összehúzódna kisebbre, tömörebbre egy percre, kettőre.

2010. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 25 hetes vagyok.Nem vizesedem,most járok +2 kg-nál,pedig mindenki szerint elég nagy a hasam.Nekem olyan mikor keményedik a pocim mint ha a baba a hasfalamhoz nyomná magát,vagy mint ha tele lennék levegővel,és kemény a poci:)nem tudom máshogy elmondani.Kislányod vagy kisfiad lesz?Te hány kilót híztál,hogy érzed magad?

Jó babavárást!

2010. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok 5 kg hiztam,jol erzem magam,meg dolgozom vendeglatasban,persze konyitve ne ilyedjetek mmeg,koszonom a valaszokat,buek!
2010. jan. 9. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!