Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok...

30 hetes kismamik hogy vagytok? Ti mikor pakoljátok össze a kórházi csomagot? Titeket is kínoz a gyomorégés és a légszomj? Mert engem nagyon!

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én még csak 27-28 hetes vagyok,de azért remélem nem baj,hogy válaszolok :)

A kórházi csomagot olyan 33-34 hetesen fogom összepakolni (első babámnál is így csináltam).A légszomj az nem,de a gyomorégés engem is kínoz,sajnos már az elejétől fogva.

A lépcsőzést elég nehezen bírom,már hamar elfáradok,pedig alig híztam 2-3 kg-ot,ehhez lehet az is hozzájárul,hogy elég rossz lett az utolsó vérképem,vérszegény vagyok a javából,kaptam vastablettát,remélem ettől majd jobb lesz a helyzet.

2014. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szia. én 32 hetes vagyok. a gyomorégés...hát van hogy reggeltől estig. volt hogy elkapott olyan 28hetesen azt elmúlt, most meg egy hete megint. iszok egy fél pohár tízóraira vagy ebédhez teát és vége csak a rennie segít. légszomj is van. de az már az elejétől. volt hogy 10hetesen nagyon meséltem valamit és mire a végére értem jó nagy levegőket kellett vennem :)

hát a kórházi csomagot majd júliusba valamikor. ahogy kapunk cafetériát, azaz a férjem, úgy megyünk vásárolni. a fiúnk bútorain, babakocsiján és ruháin kivül még semmi sincs meg :) tehát lesz mi venni, de azt akartam hogy a férjem is vegye ki a részét és élvezze velem a vásárlást. az eddigi cuccokat neten vettem, tehát nagyon menni nem kellett utána. meg magamnak is venni kell ezt azt. de nem is bánom hogy eddig nem raktároztunk be, mert csak kerülgetnénk, azt olyan 36 hetesen pakoljuk át a házat, rendezzük be a szobát, utána ha veszünk valamit akkor az már szépen mehet a helyére. lassan megyünk majd kórház látogatásra és védőnőt fogadni. tehát felgyorsulnak a dolgok de már alig várom.


ti hogy álltok kérdező?

2014. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Dehogy semmi baj:)

Nekem is vérszegénységem van nekem Ferrogradot kell szednem rá!

Sajnos nekem 5 éves korom óta asztmám van,amire gyógyszert is szedek de szerencsére nem kell gyakran !

Nekünk már csak a babakocsi kell meg egy hordozó kb két hete voltunk bevásárolni pocakmanónak,a ruhácskáit is kimostam már:)

Már várom a nagy napot bár még odébb van és félek is mert első babó és nem tudom mi vár rám.

Nektek mi lesz csajok kisfiú kislány?És hogy fogják hívni?

Nekünk kisfiú lesz és Krisztián lesz a neve:)

2014. jún. 20. 18:23
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia. 2. vagyok.


Mi Adrián Attila nevet választottuk. nekem is van egy kis vérszegénység, én valami szirupot kaptam a védőnőtől, meg valami rágótablettát a nőgyógyásztól.

hát hogy mi vár rád/ránk? sok sok fájdalom és utána nagy nagy öröm. ennyi. én tök pozitívan állok hozzá. fájni fog...okés, "bírom" a fájdalmat, ügyes és erős leszek. a férjem mellettem lesz végig/amikor tud, nem lesz baj. így vagy úgy kijönnek és túl leszünk rajta. én már türelmetlenül várom, a vágytól hogy lássam, és az egyre növekvő kellemetlen tünetek miatt. hogy nem tudok enni jó ízűen egy házi sütit, vagy jeges teát...hihetetlen. :) mi még ruhákból akarunk venni, kb 68-as méretig szedjük össze. 50-56o meg van már, 62es hiányos, 68as még inkább, de ráérek, többnyire turiba és neten nézelődök, ha találok valami szupert akkor meg veszem. pl itt a turiban minap kb 5 rucit vettem 1000ft-ért :)

miben hozzátok haza, milyen ruhába? szobát hogy rendezitek be, milyen bútort tesztek be? külön szoba, vagy egyenlőre együtt lesztek?

2014. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! 32 hetes vagyok hétfőn végre mehetek dokihoz és újra láthatom a picikémet( 33hetes leszek))

Gyomorsavam hol van hol nincs de ez nálam terhesség előtt is probléma volt. Kórházi csomag egy kupacban van még egyszer kimosom jövőhéten aztán mehet a bőröndbe :) Most már mindent megvettünk ami indulásnak kell :) A gyerekszoba is kész csak az ágyat kell kicsomagolni meg a matracot és összerakni de azt majd csak 36.hét környékére tervezem. Kis ruhákat egyszer frissiben kimostam amiket turiztam vagy más anyukától vettem ,de az igazi nagymosást vasalást 35 hét környékére tervezem. Már tényleg csak pluszban vásárolgatok feltankoltam pelenkából torölőkendőkből(Müllerben akciós a pampers törlőkendő 6*64 db-os csomag 1900ft na ebből vettem :) ) Szóval már nagyon várom a végét mert már mit kezdeni magammal :) Kitartás mindenkinek!!Kedves kérdező a gyomorégére igyál salvus vizet nekem bevált.. A.

2014. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
* nem tudok mit kezdeni magammal!! :)
2014. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát igen igazad van rohadtul fog fájni de megéri:) még jó hogy nagy a fájdalomküszöböm,már alig várom én is hogy lássam.Jó neked hogy bent lesz,az én férjem nem ment bele bár őszintén én sem akarom,ő azt mondta hogy nem bírja elviselni hogy szenvedek,meg az orvosoktól is tart szegény úgyhogy inkább elkerüli őket!!:)én augusztusba szülök úgyhogy jó meleg lesz,vettem neki egy rövid együttest ha akarod küldök róla képet meg vettem pluszba egy hosszút ha netalán rossz idő lenne,egyenlőre velünk lesz, a szobánk átalakítva, kiságyat kell még behozni aminek már meg van a helye egy külön kis szekrényt vettünk az ilyen pelusoknak gyógyszertári cuccoknak és plusz egy cuki szekrény amibe a ruhácskái lesznek,úgyhogy mi csak kicsit átforgattuk 2 szekrény meg egy kiságy lesz bent,nem nagy durranás:) és nektek hogy lesz?
2014. jún. 20. 19:05
 8/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló:)Már én is alig bírok magammal pedig még odébb van de annyira várom már hogy itt legyen velünk,nektek milyen nemű lesz?Én is a héten voltam dokinál nekem csak a 33.héten kell mennem de már most várom hogy lássam:)A salvus vízről már hallottam de ki is próbálom mert már nagyon zavaró:)
2014. jún. 20. 19:20
 9/22 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mond én annyira nem a türelem és a várakozás embere vagyok hogy azt elmondani nem lehet!!:) :D Amúgy apuka nálunk is bent lesz ha időben hazaért( Külföldön dolgozik 2 óra az út.Hétfőn doki mellett kórházlátogatásra is megyünk a szülésznőmmel akkor találkozom és mond el mindent, Hát tele a gatyám rendesen félek a fájdalomtól és annak az elviselésétől.Kislányt várunk :) (Bízom benne nem lesz meglepős :D ) És ti kedves kérdező nálatok milyen nemű lesz a picurkátok?? A salvus vizet ajánlom behűtve fogyasztani mert elég kellemetlen rossz ízze van de hidegen gyorsan lehajtva fogyasztható. Kúraszerűen érdemes inni.A.
2014. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*(bízom benne nem lesz meglepődés). Neked mennyit mozog a picikéd??
2014. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!