Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben tényleg...

Az első trimeszterben tényleg árthat a szódabikarbóna? Nagyon marja a nyelőcsövem a sav, refluxos vagyok!

Figyelt kérdés

A védőnő szerint nem árt, viszont a neten azt olvastam, hogy ártalmas lehet...


Na most akkor mi az igazság?


A savlekötőt megtiltotta a doki, azt egyelőre nem szedhetem!



2014. jún. 16. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Salvus vizet ittam. Hatásosabb, mint a szódabikarbóna, mert tovább hat. Én terhesség alatt az ittam.
2014. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, hallottam róla, csak az a helyzet, hogy vidéken élek és nem lehet kapni a boltban. Régen emlékszem rá, hogy lehetett, anyukám itta, amíg epeköve volt.


Gyógyszertárban van szerinted?

2014. jún. 16. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet venni! én is salvus kúrát csináltam a 8. héttől, 2 hétig napi 1.5 dl lefekvés előtt. ha nap közben nagyon égett, akkor napközben is ittam 1 dl-t (asszem max 2-2.5 dlt lehet egy nap) Szóval nekem is elmúlt, 28 hete semmi bajom :)
2014. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszertárban vettem. Nekem nem kellett kúraszerűen inni, amikor nagyon égett megittam egy felesnyit belőle. Szerintem próbáld ki, nekem életmentő volt :D
2014. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat mindenkinek!!!

Közben sikerült beszerezni és azóta meg is szűnt a savam!

Köszönöm még egyszer! :)

2014. jún. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!