Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismami vagyok,...

33 hetes kismami vagyok, nagyon aktiv napok óta a babóm, éjjel nappal "fent van" szinte, nem árt neki ez a sok ébrenlét, vagy ez esetleg utal valamire?

Figyelt kérdés
Mondjuk én örülök neki ha sokat mozog, mert jó érzés csak azért fura, mert azt mondják ilyenkor már kevesebb helyük van és kevésbé aktivak.
2008. júl. 31. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Veled egy koru terhes vagyok (33 hetes) es ugyanezt tapasztalom, es kismama baratnom is ezt meselte anno, a 33-34. heten orult ficankolas van, majd lassa tenyleg keves helyuk lesz, es ez csokken.

A mozgas mindig jo!

Udv

2008. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:)

Igen jobb érzés, hogy ennyit mozog, mintha arról kéne panaszkodnom, hogy alig érzem, szóval szupi ez igy csak egy kicsit túl aggódós vagyok:)


Neked is nagyon Boldog babavárást kivánok!

2008. júl. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!