Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a napokban...

Kismamák akik a napokban vagytok kiírva, hogy vagytok? Milyen érzések kavarognak bennetek?

Figyelt kérdés
Én 39. hétben vagyok és úgy érzem soha nem fog eljönni a napja, hogy a babám kibújjon. 1 nap voltak eddig jósló fájásaim, de az is elmúlt. Pár napja kapar a torkom és kicsit gyengének érzem magam, csak azért imádkozok hogy ne kelljen betegen szülni:(
2014. jún. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokat jóslózom, idegbeteg vagyok, a hasam leszállt. Aludni nem tudok, étvágyam nincs, a hasam egész nap kemény.
2014. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma van a terminusom. SEMMI jele annak, h a kiscsaj kibújna belőlem. (nyákdugó már 2 hete nincs, jóslózni én a 26. hét óta jóslózok).
2014. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyű szülést nektek lányok :) Én nem vagyok várandós, csak jó volt olvasni, kb. én is így éreztem 17 hónapja, aztán csak kijött (megindították) a kisfiam :)))

Sok boldogságot nektek :)

2014. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek császárra. Kicsit félek, aggódok, hogy minden rendben legyen. Nekem a második kislányom lesz, szóval még nem tudom, hogy milyen lesz 2 gyerekkel. Éppen takarítok, mielőtt befekszem rend legyen (leültem kicsit pihenni). Nem igazán voltak/vannak fájdalmaim, az utóbbi pár napban már kicsit lassabb voltam. A hasam nekem is lent van már. Fura így tudni, hogy holnap "szülök". Reggel 6-ra kell mennem, ez kissé idegesítő, legalább előtte alhatnék egy kicsit (az előzőnél nem tudtam a császár után aludni).
2014. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!