Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti fogfájás?

Terhesség alatti fogfájás?

Figyelt kérdés
A 35. hetet töltöm holnap és ma reggelre elkezdett fájni a fogam. Vasárnap nem szeretném zavarni a védőnőt, de félek, hogy nagyon fog fájni holnapig...mit vehetek esetleg be??? Eddig szerencsére nem kellett fájdalomcsillapítót szednem. Nektek ajánlottak vmit??
2014. jún. 22. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Paracetamol. De van fogászati ügyelet is, vagy mar nincs? Jo még a szegfuszeg is, az teljesen elzsibbasztja.
2014. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék az ügyeletre,hogy csinálják meg a fogam,agy legalább nézzék meg,hogy mitől fáj. Vagyis így voltam én is,és elmentem ügyeletre,nem bántam meg.
2014. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most még annyira "nem vészes" holnap már rendel a fogorvosom, nem nagyon bízok az ügyeletbe, ill. rossz tapasztalatom van...kismamaként inkább a saját orvosom. Most kamilla teát főztem, azzal akarok öblögetni...gondoltam rá, hogy huzatot kaptam...
2014. jún. 22. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szem Algopirint bevehetsz nyugodtan.
2014. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezen a héáten gyulladt be a bölcsességfogam. A fogorvosom nem javasolt gyógyszert (panadolt lehet bevenni, de az olyan, mint a cukorka, semmi egy fogfájdalomra) Nekem betett gyógyszeres gézt a fogamra, máér másnapra levitte a gyulladást. Még egyszer elmentem gézcserére, hogy biztosan jó legyen és most már nem fáj. Szóval ha kibirod gyógyszer nélkül ezt az egy napot, akkor szerintem te is kapsz majd helyileg ható orvosságot.
2014. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem, nem írok nagy hülyeséget, de jó kis házipálinkával is el tudod zsibbasztani. Persze ne nyeld le, hanem majd köpd ki. Bár, ha lenyeled, sem lesz baja a babádnak.
2014. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!