Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vizsgázott terhessége...

Aki vizsgázott terhessége alatt, hogyan élte meg? Tanácsok?

Figyelt kérdés
13. hetet fogom tölteni, amikor több napos szakvizsgám lesz.

2014. jún. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint nem terhesen, pedig 34 hetes voltam.
2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vizsgaidőszak előtti héten lettem terhes orvosin. Ennél nyugodtabb vizsgaidőszakom még nem volt, teljes nyugalom van rajtam, a hormonok kedvező hatása. :) Igaz, hogy nem épp a legjobb két alvás között tanulni, meg néha rosszullét mellett, de semmi negatívat nem tapasztaltam.
2014. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit más terület, de én 37. hetesen tettem le a forgalmi vizsgát :) a KRESZT úgy kb. 14 hetesen, az elsősegélyt 16 hetesen. Persze ezekre kevesebbet kell tanulni, viszont kb. 200.000 Ft kiadás terhe lebegett felettem, és az érzés, hogy ha nem sikerül a forgalmi vizsga, akkor szülés után, több hetes kihagyással kell vele bajlódnom, ami majd még több idő lesz, és még több pénz. Voltak pillanatok a gyakorlati órák alatt, amikor kiborultam, hogy "nekem talán nem jár a jól megérdemelt kismama pihenés??" de aztán felszívtam magam, hogy márpedig sikerülnie kell. Persze elsőre meghúztak, nem empátia kérdése volt, igenis végig figyelembe vették hogy terhes vagyok: jobb időpontokat kaptam, gyakrabban mehetettem vezetni, mint más, és a sikeres vizsgámban is benne volt szerintem az, hogy a vizsgáztató látta, hogy nekem most ez az egyetlen esélyem hosszú ideig és később csak felejteni fogok.


Tudom, ez más típusú vizsga, de gondolom, te a stressz felőli részét kérded, hidd el nekem is épp elég stressz volt (mellette dolgoztam is a 36. hétig), de fizikailag nem voltam rosszul, nagyon jó, könnyű terhességem van/volt, nem volt se hányás, se rosszul lét, se görcsök. Ebből a szempontból tényleg olyan volt megélni mint nem terhesen.

2014. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Margit84 ***** válasza:
10 hetesen múlt héten államvizsgáztam... vettem ki szabadságot és otthon tanultam... néha inkább csak feküdtem a nagy meleg miatt.... aztán a vizsga előtti napon rámtört a lesz***m érzés, hogy engem már nem érdekel, lesz ami lesz, ha nem sikerül akkor majd megyek újra.... de én ugyan nem idegesítem magam.... és sikerült... Nem éreztem egyébként nagyon különbséget attól, hogy terhes vagyok vagy korábbi vizsgakor amikor nem voltam...
2014. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most májusba vizsgáztam, mindenki kedves volt hozzám, 5hónapos voltam, minden tanárom a hasamat simogatta, meg a babáról kérdeztek meg hogy hogy viselem a terhességet :D utána mondtam el a tételt amit kihúztam. Inkább megtanultam minden tételt, hogy ne parázzak.
2014. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!