Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos barnás folyás?

Folyamatos barnás folyás?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok és már kaptam kliont is a barnás folyásra ,de egyszerüen 2.3 nap mulva ujra előjön és már a hócipőm tele van hogy azt monsják minden rendben ,nagyon félek hogy folyamatosan nyílik a külső méhszálya!!

Mert a 20. héten az uh-n 0 5 mm nyitva volt a külső aztóta gondolom folyamatosan nyílik!!

Kérem segítsen aki ilyen helyzetben volt mi lett a vége!!?

Köszönöm egy 3 babáját váró aggódó kismama


2014. jún. 23. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatos vérzés és barnázásom volt. (5 napja nincs) Nekem mindenhonnét jött. (2x menstruáltam, a vesémből jött 3x, a barnázás folyamatosan) Soha nem tudták a miértjét. A szigorú fekvés és a no szex - javaslat bevált.

Nekem is van egy lányom, Ő mamához megy minden reggel apa este haza hozza. (most ez van)

2014. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem tudom megtenni ugyanis anyukám meszebb lakik tőlünk ,és mint irtm 2 gyerkőc van ,más rokonunk segítségünk nincs!!

Azért nem hiszem hogy nekem ilyen brutális bajom lenne ,mivel egyéb tünetem nincs ,és nem fáj semmi ,meg a doki szerint sincs friss vérzés sehol!!

2014. jún. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!