Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10. hetes kismamák! Hogy...

9-10. hetes kismamák! Hogy érzitek magatokat? Milyen tünetetek van? Baba mérete mekkora?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Betöltöttük a 10. hetet. Múlt héten, tehát 9 hetesen voltam a dokinál, uh alapján 23 mm volt akkor a kis embriónk:-) A közérzetem csapnivaló, próbálom kihúzni valahogy így a 12. hét végéig, és bízom benne, hogy akkor pikk-pakk elmúlnak a rosszullétek. A kisfiammal csak az első trimeszter volt szörnyű, a 12. hetet betöltve minden bajom megszűnt. Te hogy vagy, Kedves Kérdező?

2014. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, én jól. :) Semmi bajom, szerencsére. Még nem hánytam, nem émelygek, csak fáradékony vagyok.

Ma megyek dokihoz, nagyon kíváncsi vagyok már. :) Ma vagyok 9+4 hetes.

2014. jún. 25. 12:12
 3/16 anonim ***** válasza:
En 10 hetesen voltam dokinal akkor 35 mm voltunk:) a hangulatom nagyon rossz volt egyszer sirtam maskor meg kacagtam. De a hanyinger nagyjabol megszunt a 10 het kornyeken. Most vagyunk 12 hetesek.
2014. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma töltöttem a 9. hetet, holnap megyek ismét a dokihoz, már nagyon várom! Egyedül a tünetek aggasztanak, mert hol vannak, hol nem. A közérzetem nekem sem jó, az émelygés időnként rámtör. De pl a mellfeszülésem 2 napja elmúlt... Remélem azért minden rendben van a babómmal...
2014. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sya!

Ma vagyok 9 hetes :). Reggelente szokott hanyingerem lenni, neha par percig tart megjon erzes. Hiaba szedem a Magne B6-ot :(

7+3 hetesen voltam uh akkor 1,24cm volt a babóm. Kb 2-3 het mulva megyek vissza uh-ra. Mar alig varom :)

2014. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok.

4-es válaszoló, én is azért aggódom egy kicsit, mert gyakorlatilag semmi tünetem nincs (azonkívül, hogy nincs menstruációm) én sem érzek már mellfeszülést, nem fáj semmim, nem émelygek. Néha gyomorégést érzek, iszok egy kis hideg tejet és elmúlik.

2014. jún. 25. 15:13
 7/16 A kérdező kommentje:
de ma este okosabb leszek, miután megvizsgált az orvos. :)
2014. jún. 25. 15:14
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Igen, elég aggasztó ez a bizonytalanság, én holnap megyek a dokihoz. Majd írj légyszi, hogy mi volt ma, drukkolok, de bizti minden rendben lesz. Sokan azt írják, hogy ez normális, én ebben bízom! :)
2014. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, mi volt a dokinál?
2014. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8+3 hét,baba 18 mm-es! Reggeltől estig tartó hányinger ami annyira legyengít,hogy szinte a napi teendőimet alig tudom ellátni. Mellfájdalom,hasszúrka,gyomorégés,gyomorfájdalom,fejfájás. :) 4. Terhesség 2 gyerkőc+1 vetélés.
2014. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!