Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki 2014...

Van itt olyan, aki 2014 december közepére van kiírva? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 09:52
 1/9 Margit84 ***** válasza:
Hát én majd ha minden igaz január elejére leszek... .de pocsékul úgy általában. Konkrétan mire gondolsz rosszullét, fáradtság stb. ?
2014. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én december 13-ra várom. Nekem mostanra megszűntek a reggeli rosszullétek, viszont ma fáj a hasam alul.
2014. máj. 30. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! ÉN december 5.-ére várom, a rosszullétek mostanra már mérséklődtek, de 2 napja fájdogál alul a hasam meg a derekam az sokszor majd ki akar szakadni a helyéről, sokszor fel sem tudok ülni az ágyban olyan szinten...
2014. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Margit84 ***** válasza:
Nekem fájni nem fáj.... csak rosszul vagyok szinte éjjel-nappal... enni nem nagyon tudok, pedig éhes vagyok... és nagyon nagyon álmos egyfolytában. Pedig most nem nagyon lenne időm aludni ( tanulnom kell az államvizsgára, nappal meg nem nagyon tudok, mert sok a munka ).
2014. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En dec.16-ra vagyok kiirva, masodik baba.Szerencsere egyaltalan nem voltak rosszulleteim, viszont rengeteget dolgok mostanaban, es hulla vagyok.Na meg ulo helyzetben nehany nadrag kezd kenyelmetlenne valni :-)
2014. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*dolgozok
2014. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én December 19-re vagyok kiírva. Eddig iszonyú pocsékul voltam. Émelygés, hányinger, fáradtság, étvágytalanság. Most kezdek "alakulni", bár még elő-elő jön a hányinger. Az idő nagyon megvisel ami most van... Harmadik babát várom, az első kettőnél semmi bajom nem volt! :)
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

en dec 24-25 :) pocsekul vagyok meg mindig.. 6 hete :)

2014. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia.igaz regen tetted fel a kerdest...de...

Heten vagy jovoheten lesz progis csaszarom.Sajnos ugy erzem ez mar nem aldott allapot hanem szoszerint teher.Imadom a pocakom de azon kivul mar nem birom,pedig masodik baba.Elsonel a vegen azon kivul h nagyon egettek semmi bajom nem volt.De most nagyon faj a puncim,csipom,visszajott a hanyinger.Kislanyom lesz /remelhetoleg/ mivel minden ruha kislanyos mar.Kisagyat tegnap raktuk ossze + a komodot,ruhak berakva,ma este vagy holnap lehet mar felteszem a baldachint es stb.Hazahozos ruhakkal vagyok bajban ,mert nem akarom tul sem oltoztetni de ne is fazzon akincsem.Te hogy vagy?MIkorra vagy kiirva.IRj ha van kedved.Beszelgethetnenk

2014. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!