Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy méretű melltartót keresek...

Nagy méretű melltartót keresek! Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

A terhességem felénél járok.

Mostanában kezdtem el keresgélni, de sajnos eredmény nélkül. :/

Az Auchon-ban keresgéltem de nevetséges volt a 90D, meg a 95E kinézett vagy 80B-nek!

Pest környékén ha valaki tud olyan üzletet ahol olcsóbban lehet venni, és a méret megegyezik azzal ami rá van írva.

Hálásan megköszönném! :)

Kb. 95 D vagy 95 E érdekel, de nem baj ha nagyobb mert a tejbelövésnél úgyis nőnek még. :)



2014. jún. 25. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy szoptatós legyen vagy sem?!
2014. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen tőlük vásárolok: [link]


Sosem volt még problémám a mérettel, mindig akkora volt, amekkora bele volt írva.


90F-t hordok, és sosem találok boltban ilyen méretet. Ha van is, akkor 10ezertől kezdődik az ára.

2014. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen mert későbbiekben ez a praktikus, és ami a lényeg nem szeretnék öt meg tízezreket költeni rá!

Korrekt ár az a 2000-2500-as ár, de nagy méretű anyukákra nem gondolnak sehol. :(

2014. jún. 25. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha még csak most jársz a terhesség felénél akkor ne vegyél még szoptatóst, mert ki tudja, hogy még mekkora lesz mire belövell a tej. Fehérnemű boltban nézz körül,én is hasonló problémákkal küzdöttem, aztán a múlt héten sikerült vennem Dorina (szivacs nélküli) melltartókat 90C-set, holott eddig bárhol vettem a 90D is alig jött rám, ez pedig még sokáig kényelmes lesz. Az ára sem volt vészes 3800 Ft. Ja és létezik belőle még nagyobb méret is.
2014. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem Auchaneban kell nézelődni, hanem fehérnemű boltban es mar meg is van oldva. Igaz, nem 2000 forint lesz. Mellesleg ez hirdetés, ugye tudod?
2014. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mindig turkálóban veszek magamnak melltartót.

Nekem is nagy méret kell (85E) és az angol turikban nagyon szépek vannak ettől még sokkal nagyobb méretben is, ráadásul nagyon olcsó és jó állapotúak.

2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy nekem sosem volt szoptatós melltartóm, felesleges pénzkidobás, hiszen ezt úgysem tudod utána használni.

A sima melltartót is a melled alá tudod tenni míg etetsz.

2014. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első és 2. vagyok:


Nekem a szoptatós melltartó igen is jól jött. Mondjuk én találtam megfelelő méretet magamra az Auchanba. Teljesen kényelmes volt, Dorina márkájút vettem. Nem volt egy nagy összeg érte a kb. 3500-4000 Forint.

És én szoptatás után is viseltem, mert csomókat találtak a melleimbe, amit 4 hónapon keresztül vizsgáltak - kezeltek.

Az orvosom nem ajánlotta, hogy addig normál melltartót hordjak. Így maradt a szoptatós melltartóim, amik nagyon kényelmesek voltak heti 2×-i tűszúrás után.

2014. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dorina márkát hol lehet venni?


Én az alap 75D-t nőttem ki. Es sehol nincs normal E-s melltartó. A 80as körméret pedig nagy nekem 😞

2014. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak Komárom-Esztergom megyei fehérnemű boltot tudok mondani, ahol lehet kapni, de ha ez segítség valakinek akkor megírom.
2014. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!