Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsokat adjatok légyszi...

Tanácsokat adjatok légyszi hogy "huzzam" még par hétig?

Figyelt kérdés
Tudom hogy senki sem mondhatja meg mikor szülök de ötleteket varnék vagy legalabb tapasztalatokat...35 hetes vagyok mai értékem C2000 megrövidult méhnyak zàrt méhszaj...doki vizsgalat utan azt mondta 2hetet birjak még ki...de a ferjem akkor még nem lehet velem magneziumot szedek napi 1500-2000 mg.ot. Es sokat pihizek!szeretnek meg legalàbb 1honapot kihuzni...
2014. jún. 25. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nagyon értem… Még zárt a méhszáj, ami tök jó, nekem ilyenkor már 1 ujjnyira nyitva volt (az egész, nem csak a külső), és a méhnyak is teljesen le volt már rövidülve, aztán végül terminus túllépés miatt indítottak. Szóval szerintem ne aggódj ezen. A magnézium szedését sem értem, ilyenkor már le szoktak állítani róla. Miért szeded? Doki mondta? Sokat keményedsz?? Szerintem csak azért mondta az orvos, hogy 2 hetet még bírj ki, mert hivatalosan onnantól már nem számít koraszülöttnek a baba.
2014. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 28 hetesen 2000 volt a méhszájam, amire az orvosom azt mondta, teljesen jó. 39+4 hétre szültem, teljesen aktív életet éltem, nem pihentem sokat. Szerintem ezzel simán végigviheted a terhességet, akár túl is hordhatod.
2014. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en ugyanigy vagyok csak a 36-dik het vegen. Viszont van egy ket eves lanyom akivel egesz nap egyedul vagyok. Pihenes, lazitas, semmi stressz es emelgetes. Guggolas tilos es sok folyadek. Ezzel az ertekekkel meg siman ki lehet huzni akar a vegeig is.
2014. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12. Héttől 2000 az értékem, sokat pihenek, szedem a mg-t, ìgy szerencsére nem rövidült tovàbb. Neked is ezeket

tanácsolom, ezzel simán kihúzhatod a végéig. 34 hkm

2014. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16. héttől C2000-es volt az értékem és 36+5 hetesen szültem. Túl is hordhatod. Ez nem rossz érték, sőt jó is.
2014. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok múlt héten volt C2100 értékem doki szerint nem kell aggódni max 1-1,5 héttel jöhet emiatt hamarabb úgyhogy nyugi :)
2014. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi nektek:-) mindenkinek boldog babavárást!
2014. jún. 25. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Leginkább pihenj sokat és ne idegeskedj ha bármi beindulna még visszatartanák szteroidot kapnál és ha mégis akkor is érett korababád lenne. De nem lesz mert a fentieket teszed és nem gondolkodsz csak pihensz. Nem vagy sehol nyitva ez a fontos ez maradjon is sokáig.
2014. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!