Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismama vagyok 10...

Első babás kismama vagyok 10 hetes terhességgel. Angliában élek, és itt a 12. hétig nem csinálnak vizsgálatot. A probléma az, hogy a hasamon látszódik két 3-4 cm hosszú pukli. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ha köhögök fáj, ha ülök fáj. Kicsit aggódok minden rendben van e? Még két hét az első ultrahang, és vér vizsgálat! Valakinek van valami ötlete mi lehet ez?

#pukli #terhesség 10.hét
2014. jún. 2. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, bocs, otletem nincs. De szinten Angliaban elek, cask meg az elejen tartok a dolognak.( 5.het)

Menj el magandokihoz! En is ezt teszem majd. Magan ultrahang 70-100 font. Vagy hivd fel a midwife-ot, hogy milyen tuneteid vannak es nagyon aggodsz.

2014. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehetséges h ciszta. korábban nem volt ciklus problémád? lehet gyulladás is.

hol vannak? lehet petevezetőgyulladás.az nekem is megduzzadt és fájt

2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hasadon hol vannak azok a puklik? Nem lehet, hogy sérv, esetleg? Nem hiszem, hogy a pukliknak köze van a terhességhez.

Én a helyedben GP-hez mennék.

(én is Angliában élek)

14 hkm

2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, most olvasom, hogy csak 1 pukli. De attól még ugyanazt gondolom.

14 hkm

2014. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 szulesen vagyok tul Angliaban. Az uh-n nem fognak mast mondani csak hogy kerj idopontot gp-hez. Ha ugy latod menj be az A&E re (ha nagyobb bajt gondolok oda megyek nem a gp-hez aki ugy is azt mondja szedjek paracetamolt es ker idopontot a korhazba amure heteket hell varni). Jobbulast
2014. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!