Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki válalt egyedül gyereket,...

Ki válalt egyedül gyereket, valaki nyugtasson meg h ez nem a világ vége?

Figyelt kérdés
három hónapja vagyok valakivel, nem terveztük.most három hónapos múltam,elakarok költözni végre otthonról, de egyedül leszek a lakásban, és ha megszülöm,h lesz?Egyre jobban félek, és kétlem h előjönnek az anyai ösztönök az én hiú lelkemben..
2010. jan. 4. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd a babát, akkor simán meg tudod oldani egyedül is, és ne aggódj, biztosan előjönnek az anyai ösztönök, ha máskor nem, akkor mikor a babád rád néz:) Az apukával van esély a tartós kapcsolatra? Ha igen, próbáljátok meg! Biztos lehetsz benn, hogy képes leszel rá, csak szeretni kell, az meg menni fog!
2010. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZia! 28 éves vagyok, 38.hetes terhes. Amikor kiderült hogy babám lesz már egyedül voltam ,szüleimtöl három éve elköltöztem ,nem kértem segitséget senkitöl . Dolgoztam mint az állat ameddig tudtam , közbe forgott az agyam hogy vajon hogy fogom megoldani .Szerencsére minden rendbe van velem is , a kicsimmel is ,soha egy percig se voltam beteg . Ö tartsa bennem a lelket ,eröt ad mindenhez s érzem hogy meg tudom csinálni egyedül is .A babaszobát is egyedül rendeztem be ,olyan is volt hogy három részletbe cipeltem haza egy bútordarabot, délelöttöket töltöttem túrkálókba ,rengeteg szép holmit tudtam összegyüjteni neki. Nem mondom hogy mindene megvan vagy meglesz, (mert hát ugye apát és igazi családot nem tudok venni neki ), de reménykedek hogy minden nehézség ellenére boldogok tudunk lenni. Természetesen nem lesz könnyü sem , de nem a világ vége szerintem :)) Neked is kivánok minden jót ,sok szerencsét !
2010. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 8 honapig voltam egyutt az exbaratommal,es a szakitasunk utan tudtam meg hogy babam lesz.Miutan az apuci letagadta,elmentem az orvoshoz es megcsak 6 hetes voltam,de akartam a picit.Egyedul alltam szemben a szuleimmel.Akikket meglepet es duhosek voltak ram a felelotlensegem miatt.De barmiaron vegigcsinaltam.Az sem erdekelt ha a szuleim ellenem lettek volna.A kislanyom meg megsem szuletett,de a szuleim mar aradoztak rolla.Tamogattak mindenben es nem kenyszeritettek ra hogy ax exemet hazassagra kenyszeritsem.Ja es gyerektartast sem kertem tolle.Boldog vagyok a mar 4 eves lanykamal:)Ez a lenyeg.
2010. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még a párommal élek, de szerintem nem sokáig. Hamar jött a baba, bár akartuk, de még rózsaszín köd volt. Most, hogy elszállt a köd, jönnek elő a hiányosságok, a különböző életritmus és ő nem akar alkalmazkodni. Én meg feladtam önmagam, nekem így nem fog menni. Napok óta nem alszom. Van saját lakásom és családi hátterem, de mégis rettegek mi vár rám. Nagyon remélem hogy neked és nekem is jóra fordul!
2010. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!