Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 gyerekkel egyedül?

2 gyerekkel egyedül?

Figyelt kérdés

aki egyedül maradt két gyerekkel mi volt az ok?

úgy érzem nem bírom már, és nem akarok együtt maradni az apukával


2011. okt. 23. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen összejöttem álmaim fiújával minden szép volt és minden "happy":)

21 évesen összeházasodtunk mi voltunk az igazi álompár,

mindketten dolgoztunk ő jogász volt én pedig szakács voltam/vagyok

22 évesen teherbe estem ikrekkel(két csaj)!még 22 éves koromban anya lettem:))

aztán 28 éves voltam amikor férjem rákban meghalt csupán 3 hónap alatt győzte le a rák

28 éves fejjel 2 hatévessel "egyedül" maradtam, nehezen bírtam szerencsére anyukám és anyósom rengeteget segített/segítenek ,két műszakban dolgoztam,de boldogok voltunk

mára már kicsi nők lettek és boldogan élünk


tudom a Te eseted sokkal másabb de gondoltam leírom az én sztorim,hátha tudok segíteni:)

34N

2011. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veletek történt.Azóta nincs új párod?Hogy tudtad ezt feldolgozni?

A kor, meg minden nálunk is stimmel:)Csak nem ikrek a gyerekek, én is akkor estem először teherbe, mint te.Mi is 16 évesen jöttünk össze.

Úgy érzem már nem bírom a folyamatos veszekedést, értetlenkedést...Most várom a másodikat, és nincs olyan nap, hogy ne sírnék....

2011. okt. 23. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

nem nincs új párom:9 nem érzem hogy szükségem lenne rá boldog vagyok a két lányommal

és hát feldolgozni úgy tudtam:motivált a két lányom : egyrészt őket kellett vigasztalnom másrészt arra gondoltam,hogy felkel őket nevelnem én boldognak kell lennem/lennünk

azóta akadtak már anyagi nehézségeink de valahogy mindig megoldottuk:)

de neked is sok erőt kívánok!

egyébként,ha szavad megkérdeznem min veszekedtek??

2011. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Borzasztó nehéz lehetett, lehet...Nem is tudom ilyet a gyerekek hogy tudnak feldolgozni, mondjuk azért annyira már nem volt kicsik.

Hát jól bírod pasi nélkül:):)Mondjuk én sem hinném, hogy tovább tudnék lépni, ha olyan maradt volna a viszonyunk mint régen, bár még így sem hiszem tudnék új kapcsolatban élni..

Hát ez nagyon bonyolult hogy miken veszekedünk, sok értelme nincs, szerinte én vagyok elviselhetetlen, szerintem meg ő nem érti meg hogy mik a gondjaim, pedig ezerszer elmondtam neki...mint egy barát úgy viselkedik velem, ha épp jóban vagyunk, számára már nincs az hogy megfogja a kezem stb stb...és ezek engem bántanak, elmondtam már neki, azt mondta változtat, de nem tudott, mivel ezek már nem jönnek belőle őszintén...pedig nem vagyok sem csúnya, sem kövér, sem elhanyagolt..

És ezek engem bántanak, és ezért olyan vagyok amilyen vele, és emiatt ő meg mindig kikel magából, néha mint egy idegbeteg, pedig normális ember...és szereti a gyerekét is mindennél jobban, mégis van hogy előtte mond nekem csúnyákat....

2011. okt. 23. 13:37
 5/11 A kérdező kommentje:

úgy érzem már nem tisztel, bár azt sem tudom valaha tisztelt-e, az biztos hogy nagyon szeretett régen.

de mióta megszületett az első gyerekünk, én csak egy valaki vagyok, egy senki...szerinte nem így van. de hát mondani könnyű hogy nem így van, én érzem...

a veszekedések nagyon csúnyák szoktak lenni, és utálom utána őt is magamat is, terhes vagyok nem lehet ezt csinálni....de mégsem bírjuk ki...

ezért gondolom ennek már nincs értelme, már nem lehet ezt redbehozni

2011. okt. 23. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

talán egy kicsi különköltözés jót tenne így rájönne (ha valóban szeret)hogy milyen is nélküled,hogy hiányzol neki stb

de ha már az első baba megszületése után sem volt jó a viszonyotok miért vállaltatok még egyet?

1.voltam

2011. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hétéves kapcsolatból szálltam így ki, decemberben.Ugyanez volt.Azóta áldom az eszem.Nem terveztem új kapcsolatot,de az utamba sodort egy régi iskolai hódolót a sors, hát vele minden nap álomszép.Szeret,tisztel,becsül, a szex remek,a fiamat szereti.Februárban becsúszott az öcsi,hamarosan itt van.Már tudom milyen jó érzés a család, a "házasság", megérte váltani.A gyerek pedig nem üvöltözős házasságban/családban nő fel.Ha nálatok még van egy szikrányi érzelem,irány a tanácsadás.Nálunk nem volt.
2011. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 29 vagyok, 3 és fél éves fiú és 37 hetes magzat anyukája
2011. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a babát azért vállaltuk mert akkor én még nem láttam hogy ekkora a gáz, annyiszor elmondtam neki a problémám, hogy azt hittem áthidalható...de aztán ahogy terhes lettem láttam nagy a baj, és már nem is tudtam mi legyen a terhességgel...

most is sikerült felidegesítenie..felhívott telefonon, kérdeztem tőle valami apróságot, és akkor jön ezzel az önsajnáltató dumával, hogy jaj nem akarlak ezzel fárasztani (egyenlő azzal téged úgysem érdekel, nekem nem lehet mondani semmit...)

meg amikor valami baja van pl fáj a feje, elkezdi mondani, aztán jaj nincs semmi bajom, mert azt gondolja nem hiszem el, de már nem mondok ezekre semmit, mert komolyan annyira felidegesít ezekkel, mert nem lehet semmit normálisan mondani, nem lehet semmit megbeszélni, hanem ezek az apró idegesítő célzások....amikre már nem reagálok, mert csak veszekedés lenne belőle...így meg azt hiszi ő jót cselekedett, és én vagyok a szar akit nem érdekel....

utolsó, nálatok milyen problémák voltak?

tanácsadás....gondoltam már rá. de nincs idő, dolgozik, egyetemre jár, és a gyerekünk a mindene, tehát a maradék időt vele tölti (ami nem baj, örülök neki hogy legalább apának nagyon jó)

szóval akkor nincs sok esély:)végülis fiatal vagyok még, van esély mindent újra kezdeni, csak olyan depressziós vagyok ettől az egész szituációtól, hogy teljesen elmegy az életkedvem, ja és ő erre mit mond a veszekedések alkalmával??én egy idegroncs vagyok, egy nagy nulla stb

2011. okt. 23. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: hát nálunk a problémák őrölték fel a kapcsolatot, a ritka hülye családja, az anyagiak,a szex hiánya, a tisztelet hiánya, meg ő egy idő után mindenben anyámék támogatására hagyatkozott, és aztán jött a sok munkahelyi stressz,amit rajtam töltött ki, na hát köszi, nem.Egy életem van, szeretnék öregkoromban egy boldog életre visszatekinteni.Gondolom most car, de ettől csak jobb lehet, ha szétmentek vagy ha tanácsadásra mentek.A gyerekeknek tán tartoztok egy próbával.
2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!