Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve ma...

Nagyon elvagyok keseredve ma voltam genetikai ultrahangon 12 hetesen és rossz lett az eredményem?

Figyelt kérdés
A nyaki redő 3mm határ eset tovább küldenek vizsgálatokra félek mivel 20 éves vagyok első baba nem szeretném elveszíteni kérlek akinek van tapasztalata segítsen?!

2014. jún. 26. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondtak, h a 3mm sem jelenti azt, h a baba beteg. A nyaki redonel azt merik, h mennyi folyadek van a baba fejeben, nyakaban, de ha nagyobb erteket mutat, akkor sem biztos, h beteg, hanem a 3mm folott tovabbi vizsgalatra kuldenek.


Az sem mindegy, h pontosan hany hetes+napos a baba, m egy eppen csak 12 hetes magzatnal a 3mm tobbet jelent, mint egy pl. 13+4 hetes magzatnal.


Szerintem menj el minel tobb vizsgalatra, de ahogy mondtam, a 3mm meg nem azt jelenti, h biztosan beteg. Kitartast es drukkolok nagyon!

2014. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2014. jún. 26. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ez még nem jelenti azt, hogy beteg a baba. Itt az internetes olvastam egy másik kismamától, hogy 3,4 lett a tarkóredő vastagsága a babájának és mégis egészséges. További vizsgálatra kell menni és próbálj ne idegeskedni, tudom nem lehet könnyű, de ez a babának sem tesz jót, ha stresszelsz! Minden jót kívánok és szurkolok nketek! :) 16+6 hkm
2014. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen derült ki hogy nincs rendben a babánk (első) mi akkor úgy döntöttünk nem tartjuk meg. (24 voltam) Iszonyatos érzés volt, azt hittem soha nem lesz babám, ráadásul az az egyet is "megöltük" De most itt egy csodálatos makk egészséges 4100g született, makk egészséges 8 hónapos babám. Akkor is, és most még inkább azt mondom, inkább egy vetélés/abortusz mint egy beteg gyermek. Több vizsgálatra el kell menni ahhoz, hogy meg tud hozni a megfelelő döntést. Mi nem határesetek voltunk, ha nem minden vizsgálat kiugróan rossz volt. A határesetek 90% ban halálra rémítik az embert, de végül kiderül, hogy makk egészséges a lurkó.
2014. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nalunk 3,6 mm volt a tarkoredo, volt chorionbiopszia es szerencsere minden rendben volt, ma mar 14 honapos a kisfiam es minden rendben vele, epp egy honapja tette meg az elso lepeseit. :-) Minden rendben lesz, ahogy elottem is irtak, ez meg nem jelenti azt hogy beteg a babad.
2014. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült megnyugtatni köszönöm ! :)
2014. jún. 26. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,6 volt. Nagyon megijesztettek,elküldtek további vizsgálatokra is. De minden redben volt!! Egészséges kislányom született!! :)
2014. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!