Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, nagyon rossz...

Mit tegyek, nagyon rossz érzésem van? 17 hetes vagyok,5 hete voltam utoljára ultrahangon,4 hete volt szívhang hallgatás a védőnőnél. Már nem bírom ki jövő hétig.

Figyelt kérdés
Kb 3 napja van ez az érzés.Ez normális?nem rohanhatok ilyen hülyeség miatt orvoshoz.Mozgást még nem érzek.
2009. júl. 3. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az normális, ha az embernek vannak negatív gondolatai is, hiszen aggódik. Én is voltam így sokszor a terhességem alatt. De ilyenkor próbálj meg inkább reálisan gondolkodni, ha valami baj lenne, akkor annak lenne egyéb tünete is. Azt pedig, hogy a babának lenne valami baja, verd ki a fejedből, hiszen a 12 hetes uh-n már túl vagy. Könnyű ezt írni, de én is átmentem azon, amin te és sokszor feleslegesen izgultam. De ha nem tudsz így megnyugodni és van pénz, amit rá tudsz szánni, menj el egy magánrendelésre, ahol az orvos pénzért készséggel fog neked uh-t csinálni.

De azért jobb, ha megpróbálsz pozitívan hozzáállni, az idegeskedés nem tesz jót ilyenkor.

Mozgást még nem érzel, az teljesen normális. Általában (főleg első terhességnél) a 20. hét után szoktak csak.

2009. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!