Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e valakinek folyamatos...

Van-e valakinek folyamatos rossz lehelete a terhessége alatt? Kicsit kellemetlen kérdés tudom, de kíváncsi vagyok, hogy csak velem van-e ez?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az eleje óta szájszagom van. Már nem tudok vele mit kezdeni. Ki mit javasol, vagy mit csinál ellene?

2014. jún. 26. 17:04
 1/6 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok.
2014. jún. 26. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de nem ritka dolog, magasabb a savszint is, az is okozhat ilyet.
2014. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ehhez a terhességnek maximum annyi köze van,h. van akinek ilyenkor romlani kezdenek a fogai. ha megszülsz sem fog elmúlni,mert a romló fogak okozzák a szájszagot.

vagy a másik variáció,de azt már terhesség előtt is tapasztaltad volna,h. nem zár jól a gyomorszájad és a szagok visszajönnek.

először fordulj fogorvoshoz. az is lehet,h. csak mostanra gyűlt össze sok fogköved, annak is igen kellemetlen szaga van!

2014. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Cukrod rendben?
2014. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt előfordulhat fogínygyulladás, ami okozhat kellemetlen szájszagot. Válassz alkoholmentes szájvizet (pl.: Meridol), remélhetőleg ennyi is elég. Ha gyomorproblémád lenne, annak más tünete is lenne.
2014. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a férjemnek van erős szájszaga, a terhességem óta érzem, más szagokra is érzékeny vagyok, de vele nem tudok beszélgetni közel. Pedig nincs rossz foga és gyomorsava sincs. Lehet csak jobban érzékeny vagy szagokra.
2014. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!