Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok szülés videókat...

Szoktatok szülés videókat nézni? Sok esetbe elég brutális módszerekkel "segitnek" az orvosok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem, de kíváncsi lennék, linkelj már be párat. :)
2010. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félek is, hogy valami állatot fogok ki! :P

Nézni se kell, hallani/olvasni is lehet elég rosszat :(

2010. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments, hogy nézzem!!!! nekem már az is elég, hogy hallok róla! Annyira félek a szüléstől, hogy még most is elhessegetem a gondolatokat erről, mert bepánikolok. Elég lesz átélni!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan néztem a szülésvideókat, nekem nagyon bejöttek és sokat segítettek a lelki felkészülésben. szerintem a dokik nem állatok, a dolgukat teszik, hogy rajtad meg a babádon segítsenek. Szülni mész majd nem nyaralni, ezt meg kéne érteni. Nem lesz fájdalommentes, de ha rákészülsz lelkileg, akkor teljesen kibírható. És íme néhány kedvencem:


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézek ilyeneket! Szüléskor sem premier plánba látjuk, elég ha a doki nézi, meg a szülésznő azt, ami ott lent történik.
2010. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki fél, az inkább ilyen eredeti szülésvideókat nézzen, mint idióta filmekből irreális szülés alakításokat. A filmben állandóan bele akarnak halni a szülésbe, meg üvöltenek ész nélkül a nők... a valóságban ez egyáltalán nem ilyen. Szerintem semmi ilyesztő nincs a szülésben, ez a természet rendje. (Sőt én még olyan császármetszés videót is láttam, ahol az apuka is bennt maradhatott és az anyukával végig röhögtek a paraván mögött, amíg a dokik a babát kibányászták belőle)
2010. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem - én alapból félek a vértől, meg szerintem megy az magától, már kétszer szültem, most jön a harmadik és nagyon jó élmény volt - nem szeretném ezt elrontani. Persze, lehet hogy van akinek sokat segit.
2010. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én szoktam nézni,jobb az ha az ember tudja h mire számítson.lehet h sok esetbe durvák ezek a videók,de jobb a rosszra is felkészülni.
2010. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!