Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen természetes módszerekke...

Milyen természetes módszerekkel érhetjük el a szülés mielőbbi megindulását?

Figyelt kérdés
2006. nov. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Forróvizes fürdő (de azért ne túl forró)

Lépcsőzés (bár ez inkább hasznos, mint káros, mert csökkenti a placenta vérellátását)

Szex

Ricinusolaj (a következő koktélként meg lehet próbálni: 250 ml sárgabaracklé + 2 evőkanál mandulapép + 2 evőkanál ricinusolaj + 2 csepp vasfűolaj.)

Pocaksimogatás

Mellbimbóizgatás

Palásfűtea

2006. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az orvosom azt mondta,amkior már nagyon türelmetlen voltam és egy héttel túlvittem a terhességet,hogy szeretkezzek nagyot a férjemmel.Kislányos zavaromra elmagyarázta,hogy a spermiumban található az egyik legősibb megoldás méhösszehúzó hatása révén.:):)
2007. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
szerintem egy nagy hulyeseg mert kell bantani a babat kijon az magatol minden gyerek a sajat idojeben! es szerintem felelotlenseg hogy minden fele szart osszekevertek hogy meginduljon a szules semmi ok nincs a szules meginditasara ha csak nem tul hordott es ara van az orvos aki tanult es nem okoz kart! tudom a vege fele mar turelmetlen az ember es mar nagyon szeretne tul lenni de a baba egeszsege a fontos es nem minden fele hulye modszer szules beinditas! a forro viz se biztos de kegyetlen gorcsoket tud csinalni ami nem igazolja hogy a szules is beindulhat!a lepcsozest meg veszelyesnek tatom a babara! vard ki meg megindul a babat inkabb orvoztol kerj tanacsot o biztos nem ajanlna neked minden fele keverekeet!
2008. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, az előttem szólóval egyet értek. Nem kell bolygatni a biológiát, A baba jelez amikor készen van a világrajövetelre, és szépen meg is indul a szülés a maga útján!

"a gyerkek mintegy 5%-a születik a kiírt időpontban, előtte és utána 2 héttel még bőven belefér" - ezt írja minden szüléssel és terehsséggel foglalkozó könyv. ez szerint még a 42. héten született baba sem túlhordott.

Én lépcsőzöm eleget, 2.on lakunk, kiváncsi vagyok számít-e :)

2008. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!