Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt normális a...

Terhesség alatt normális a folytonos hasmenés?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy székrekedés szokott előfordulni, hát nálam fordítva van. kell ezzel foglalkozni? vagy ez is normális tünet lehet?


12 hetes km.


2010. jan. 5. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasmenés semmikor nem normális. Persze az is kérdés mit értesz hasmenés alatt.
2010. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sok Mg-t szed az ember, attól lehet.
2010. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első harmadban székrekedésem volt, de utána a magnéziumtól szinte végig hasmenésem, vagy legalábbis naponta többszöri elég lágy "anyag" jött belőlem. most szülés után vagyok 1 hónappal és most megint átmentem nyusziba, bogyózok. Amúgy szentem mindenkinek máshogy reagál a szervezete a másállapotra. ha nem durva a hasmenésed és nem fenyeget a kiszáradás, akkor szerintem belefér, de azért a dokidnak említsd meg a következő találkán...
2010. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szedek magnéziumot. Szerencsére nem olyan durva váltouatú. csak amikor wc-re megyek nagy dologra, akkor híg jön.
2010. jan. 5. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt/van állandó hasmenésem, bár lehet, hogy ez összefügg azzal, hogy nekem van ilyen emésztési rendelenességem amit a terheségi hormonok felerősítenek. Amúgy ugyan úgy vagyok, mint te.
2010. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!