Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Határértékű afp, uh rendben,...

Határértékű afp, uh rendben, magasabb afp elküldtek máshova uh rendben, ismét afp magasabb, elküldtek még messzebbre uh rendben. Valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Lett fogadott doki,19 héttől másfél hetes lemaradás, két hét múlva kontroll.2 hetes lemaradás. Végül pest és egy hibátlan uh. És most izgulunk, hogy ne nőjön a lemaradás. De, hogy minden jó legyen most alul felül tompán fáj a fogam(bölcsesség). Néha úgy érzem már nem bírom. Kérem írjon akinek volt, van hasonló.Járt valaki így, hogy ilyen izgulás volt végig?Minden rendben lett?

2014. jún. 29. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos minden OK, csak elszámolták a terhességet vagy valami ilyesmi lehet. AFP már júliustól nem is lesz, mert annyira megbizhatatlan a teszt. Ha UH rendben (többször is) tuti nincs baj, nyugi.

Próbálj megnyugodni és a babára koncentrálni. Bölcsességfog meg fájhat a stressztől. El fog múlni az is.

Minden jót Nektek! :)

2014. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, érzem, hogy minden rendben lesz.sajnos a lemaradás 19, 20.héttől van, úgyhogy nem elszámolás. Csak ilyenkor ráírják a papírra, hogy átlagnál nagyobb esély kromoszómarendellenességre. 100ból 1. rossz azért ilyet olvasni :(
2014. jún. 29. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,afp juliustol tenyleg megszunik,mert sz*r es 10bol 6kismamat visszahivnak meg egy vervetelre.. a lemaradast fogd fel ugy,hogy nem lesz oriasbebid! :) de ezektol eltekintve egeszseges mint a makk!!
2014. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A legutóbbi uh-on 2 erűnek látták a köldökzsinórt és echogen beleket láttak. Eddig mindig 3 erű volt a köldökzsinór.Mindegyikre megnyugtatott a doki de ezek azért nem jók nem?
2014. jún. 29. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, legelőször is próbálj megnyugodni. Saját tapasztalatomból tudom, hogy ezt ilyenkor mondani igazán könnyű de megtenni nagyon nagyon nehéz, pláne, hogy ennyi vizsgálaton már túl vagy. Én javasolnám Neked, hogy egy igazán jó 4d-s ultrahangra menjél el és nézzék meg a babát.(Hallottam olyat is - talán valamelyik pesti klinikán - hogy 5d-s uh.) A lemaradással kapcsolatban...nem tudhatod, hogy mikor fogant és azt sem, hogy nem-e korábban mérték nagyobbnak. Ha ez kritikus méreteket érne el, akkor biztosan tesznek az orvosok annak érdekében, hogy gyorsabban növekedjen a baba. De a legfontosabb: próbálj meg ne idegeskedni mert nem tesz jót Neked és a babának sem! Kitartás minden rendben lesz.
2014. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy ahány uh készülék annyi féle eredmény attól függően hogy ki fogja az uh fejet. :-) Próbálj nem izgulni rendben lesz minden! Utolsó voltam.
2014. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon a választ és a biztatást és tudom, hogy nyugodtnak kell lenni.Minden erőmmel azon vagyok. Még egyszer nagyon köszönöm kedves utolsó válaszoló. És a többieknek is.
2014. jún. 30. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig napra pontosan jo méretű volt a babam. 18+3naposan egy héttel kisebbnek mérték, es két er van nalam is a köldökzsinórban. Egyelore ne aggodjak Ennyit mondott. Két het múlva nekem is lesz kontroll mert az afp magas lett.

Azt mondták hogy a 2 er a vége felé lehet gond, amikor nem tudja esetleg megfeleloen táplálni a babat, de akkor is csak 100bol 1 babanal. Varom a következő uh-t. De én eldöntöttem hogy egeszsegeses a picim. Figyelek a meg jobb etelek fogyasztására vitamindusabbra, tobb pihenésre eddig heti egyszer bementem mcdonaldsba enni, de most tobbet nem fogok. Tobb gyümölcs, es a hati 1-2 gyors kaja száműzve.

2014. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítetek!
2014. júl. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!