Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg legyszi hogy...

Nyugtassatok meg legyszi hogy velem marad a babam es minden rendben odabent!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



5+1 hetes vagyok elvileg, dokinal majd csak 8.het utan szabad mebni, addig nem foglalkoznak velem ill. senkivel (kulfoldon elek).

Negyedik heten vegig gorcsolgettem, nem erosen de le kellett fekudnom h elmuljon. Tegnap toltottem az 5hetet es delutan munka utan lefekudtem aludni. Mikor felkeltem par percig eleg erosen fajt az aljasam. Oszinten szolva nem tudom h mi, lehet csak a szelek voltak mert egesz nap nagyon fel voltam puffadva. De nagyon megijedtem.

Tudom h nem szabad piszkalni de nagyon ultra-tiszta kezzel megneztem a mehszajamat es elegge lent volt, puga es nyitva!!:-( ez meg jobban megijesztett, meg az hogy raadasul a melleim erzekenysege is elmult szinte teljesen... ;-(

Ma csinalram egy tesztet reggeli elsobol. A kepeken a felso teszt vasarnap delutani, az also ma reggeli. Szerintetek halvanyabb a mai??

Nem akarom elvesziteni a babankat ;-(((



#görcsölés #mellfeszules megszunt #teszt halvanyodott
2014. jún. 24. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,mindkét teszt szép pozi!Én is 5 hetes vagyok,nekem is szokott fájdogálni a hasam.
2014. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztjeiddel semmi gond szerintem, de villámgyorsan fejezd be a nyúlkálást, mert abból viszont baj lehet.
2014. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi! Igerem nem nyulkalok soha tobbet!!!

Es mi van a mellfeszulessel??

Miert tunt el majdnem teljesen?

Es most mar a hasamat sem erzem ugy "teli" mint ahogy eddig... nem erzem h van bent valaki :-( miert ? Ti is vagytok/voltatok igy??

2014. jún. 24. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek mennek. Nekem például nem feszült sosem a mellem, a hasam sem különösebben. Én csak hánytam, de az csak a 8. hét körül kezdődött. Minden oké volt a terhességemmel, 2 hete töltötte a fiam a 2 évet. 2. vagyok
2014. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen minden kismama átesik, de nem szabad pánikolni, nyúlkálni,mert ártasz vele. Tessék megnyugodni, a görcsökkel semmi baj, ha gondolod, szedj magnéziumot, attól elmúlik, de legalábbis enyhül. Pihenj sokat. Igyál sokat, egyél egészséges dolgokat.

A mellfeszülés nekem 2 hét után elmúlt, a görcseim viszont megmaradtak minden gyerkőcnél. 4 gyermekem van, egészségesek.

A görcsök van, akinél nem múlnak el, vödörnyi magnéziumtól sem.

De kérlek nyugodj meg! EZ a legfontosabb!

Boldog babavárást!

2014. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jo, igyekszem megnyugodni akkor.

De amugy a sulyom is csokkent egy het alatt 2, 3kilot pedig nem is hanyok/hanytam egyaltalan es eleg sokat is eszek. Bar ezt ugy tudom normalis.

Nagyon koszonom h ilyen hamar irtatok!!

2014. jún. 24. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is fogytam,a mellem meg duplájára nőtt:)
2014. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia,én most töltöttem a 6hetet és én is görcsölök rendesen,a dokim azt mondta tegnap hogy ez természetes és hogy szedjem a magnerot-ot :) Minden jót nektek :)
2014. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesztjeid teljesen erős pozitívak. A nyúlkálást fejezd be. A görcsök normálisak,szedj magne b6-ot.pihenj és ne idegeskedj azzal csak a babának ártasz. Én 16.hétben vagyok de nekem is vannak néha kisebb görcseim ami pár percig tart,vagy szúrkálások,mikor hogy.De ez előfordulhat a terhesség végéig ,hisz egy kis pocaklakó növekszik odabent,kell neki a hely. :) Kitartás,nyugalom.Boldog babavárást. :)
2014. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem nyulkalok tobbet. Csak magnezium tablettat lehet itt kapni, 375mg-osat. Szerintetek az jo?

Igyekszem megnyugodni, bar nem konnyu. De probalok arra gondolni h ha isegeskedem azzal csak artok, nem hasznalok vele semmit.

Koszonom hogy irtatok!!

Es irjatok meg!:-)

2014. jún. 24. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!