Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik héten távozott...

Kinek hanyadik héten távozott a nyákdugó és utána mennyi időre rá szült? Milyen az állaga színe? Ez lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Tegnaptól hol enyhén hol erősebben fáj a derekam ami kisugárzik a lábamba is és a farcsontom de van mikor elmúlik.Reggeltől nem tudom máshoz hasonlìtani ilyen kocsonyás puding állagú vmi folyik de darabokba nem sok mindig van kicsi a betéten hol átlátszó hol fehér hol sárga. Ez lehet a nyákdugó? mensi szerint 36+5 hkm uh szerint 37+1hkm vagyok.

2014. jún. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A 38. héten távozott, azon a napon meg is indult a szülés. Megmondom őszintén, hogy jósló fájásaim korábban is voltak már, vagyis alhasi fájdalom, méhösszehúzódás szerű érzés, derékfájdalom amik orvosokat is megtévesztő 3 perces fájásokká sűrűsödtek, össze is ült a nőgyógyászati részleg, hogy ez miatt vajon 36 hetesen szüljek-e:), de valójában a 38. héten jött el az idő. Megmondom őszintén, hogy ilyen nyálkásabb, kocsonyás, darabos folyásom korábban is volt, már a 36. héttől, de nem a nyákdugó volt, ugyanis az tényleg a szülés megindulásának napján távozott, hogy őszinte legyen, nem tudom megmondani, hogy hogy nézett ki, mert a kórházban elég szűk volt a wc és hatalmas pocim volt és minden egyből a lyukba távozott (bocs, a körülményességért), de azt hallottam csak, hogy pisiltem és mikor már nem pisiltem, akkor utána placcsant egyet valami. Na, ez volt a nyákdugó.:) És este megrepedt a magzatburok és szivárogni kezdett a magzatvizem.

Szóval lehet a nyákdugó, van, amikor egyébként jóval szülés előtt már darabokban távozik, de lehet sima folyás is.

2014. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.én sem tudom eldönteni de majd lesz vmi :) az biztos h a derekam most is leszakad ès sugárzik a lábamba. de nem görcsölök.
2014. jún. 29. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem friss az élmény, 7 napos a babám :-)

36. héten az 1. fele, 38. héten a köv fele és 40. héten szüléskor a 3. része. keress rá guglinan arra, h mucus plug

2014. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen színű volt? gratulálok:)
2014. jún. 29. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem nyákdugó. Én is azt hittem, 2 hete volt egy ilyen darab majd tegnap, meg voltam győződve hogy nyákdugó. Míg ma el nem ment egy nagy darab barna valami. Na az volt az.
2014. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vajúdás elsô harmadában ment el.
2014. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet ez de olvastam h távozhat darabokban is ès lehet átlátszó. de most megszűnt minden fájdalom majd csak lesz vmi de nem bánnám ha a picúr legalább 1 hétig bent maradna:) köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!