Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond van? Normális még ilyenkor?

Gond van? Normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok. Már érzem hogy mozog a baba, de tegnap és ma nem éreztem olyan intenzíven mint eddig. Első baba és nem tudom, hogy ilyenkor gond van vagy ez normális
2014. júl. 1. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A babák nem mozognak mindig egyformán, egyforma intenzíven az anya pocakjában. Vannak nyugodtabb napok és vannak kevésbé nyugodtabb napok.:) Ha érzed, hogy mozog, az a lényeg, ha kicsit kevésbé aktív, olyan is van.

Ez nem gond.

2014. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22 hetesen még elég pici a baba ahhoz,hogy egyformán intenzíven érzed mindig. Sőt van,aki még csak ilyenkor érzi meg először a mozgását. Ahogy nagyobb lesz és egyre jobban kitölti a pocakot,egyre erősebben fogod érezni,a végén már nem tud úgy mozdulni,hogy valamelyik szervedet odébb ne nyomná pár centivel :-)
2014. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Félős kismama vagyok, tudom hogy nem tesz jót de mindig van min izgulni :)
2014. júl. 1. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!