Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+6 hetes vagyok. Ilyenkor...

13+6 hetes vagyok. Ilyenkor meg lehet tarkoredo es orrcsont uh kesziteni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy a 12-13 heten vegzik. De engem mara hivott vissza az orvosom. Azt az erteket amit kapni fogok tudom akkor viszonyitani a normalis tarkoredo merethez. Vagy mar nem?

2014. jún. 30. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Szia! En ugy tudom, h tarkoredo meresnel 13+6 het az utolso nap hatarido. Utana mar nem lehet. En is 13+6 hetesen voltam tarkoredo meresen :) Az orrcsontot viszont csak a 20. heti vizsgalatnal nezik.
2014. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtattal, koszonom. Neked mennyi volt az ertek?
2014. jún. 30. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

en 12+6 nal voltam a Bajcsyba. Nekem ott a szonografus azt mondta,hogy 13+2 a hatarido a tarkoredore.. tipikus. Ahany orvos annyi fele lehetoseg :D nekunk 1,5lett amugy :)

15hkm

2014. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es valaszolo vagyok. En ikreket varok, a kisfiunak 1,8mm volt, a kislanynak 2,4mm. Azt mondtak, h 3mm alatt teljesen jo, DE 3mm folott sem jelenti azt, h beteg a baba, hanem csak tovabbi vizsgalatra kuldenek. De mivel a 13+6 het elegge az utolso pillanat, igy nyilvan egy magasabb ertek nem ugyanazt jelenti egy ennyi idos babanal, mint egy 11-12 hetesnel. Szoval ne aggodj, ha 2mm folott van az ertek!! Boldog babavarast!! :)
2014. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!